SwiftKey z synchronizacją między urządzeniami

Klawiatura SwiftKey to jeden z najpopularniejszych sposób wprowadzania tekstu na urządzeniach z Androidem. Jej twórcy zapowiedzieli niedawno nową funkcję, która na pewno spodoba się posiadaczom kilku sprzętów z systemem operacyjnym Google.

Tą funkcją jest Cloud Beta, czyli możliwość synchronizowania aplikacji pomiędzy różnymi sprzętami. To bardzo przydatna opcja, w końcu SwiftKey niejako uczy się naszego sposobu pisania, a także pozwala dodawać nowe wyrazy i tym samym tworzyć indywidualny słownik. Ustawianie wszystkiego na nowo, przy każdej nowej instalacji, może być bardzo irytujące.

Jak na razie SwiftKey z Cloud Beta doczekało się zaledwie jednego aktualizacji, ale właśnie pojawiła się druga,  która naprawia kilka mniejszych i większych usterek programu. Teraz personalizacji można dokonywać z dwóch kont Gmail jednocześnie. Naprawiono błąd, przez który aplikacja wysypywała się przy synchronizacji. Dodatkowo przyspieszono działanie SwiftKey, dzięki czemu szybciej pojawiają się propozycje słów.

Najnowszą wersję, oznaczoną jako v4.2.0.115 można już pobrać z oficjalnego bloga SwiftKey.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o