W minionym tygodniu zadebiutowało mnóstwo świetnych gier. Oto kilka z nich

Czas na kolejne zestawienie growych debiutowych mobilnych z ostatniego tygodnia. Sam przeoczyłem kilka tytułów, ale robiąc rozeznanie do tego tekstu przekonałem się, że w zeszłym tygodniu na systemach mobilnych zadebiutowało sporo ciekawych gier. Kilka z nich już mnie zainteresowało i zamierzam w najbliższej przyszłości sprawdzić, jak się sprawują. Jednak nie ma co przesadnie przeciągać. Zobaczcie jakie – moim zdaniem – gry z ostatniego tygodnia są najbardziej godne uwagi.

Transformers Battle Tactics (za darmo)

Transformers-Battle-Tactics-Android-2

Transformersy trochę już mi się przejadły, ale postanowiłem dać marce drugą szansę. Nie zawiodłem się, o czym w szczegółach możecie przeczytać w recenzji tej gry. Battle Tactics to tytuł, w którym trzeba kombinować i myśleć nad każdym kolejnym ruchem, głównie dlatego, że mierzymy się z innymi graczami z całego świata. Walki robotów sprawiają sporo frajdy, więc radzę wypróbować.

Transformers Battle Tactics w Sklepie Google Play
Transformers Battle Tactics w Apple App Store

Trouble with Robots (za darmo)

trouble-with-robots-android (12)

Nie będę kłamał – nie jest to gra wybitna, innowacyjna i nie jest powiewem świeżości. To po prostu solidny kawałek kodu, przy którym można się nieźle bawić. Trouble with Robots to bardzo przyjemna gra, w której chodzi o to, aby uchronić wieśniaków przed inwazją kosmicznych robotów. Więcej dowiecie się z mojej recenzji, ale gra ma w sobie to coś, co sprawia, że chce się ją włączać.

Trouble with Robots w Sklepie Google Play
Trouble with Robots w Apple App Store

Evoland (ok. 19 zł lub 4,99 dol.)

evoland

Evoland to gra na swój sposób wyjątkowa, ponieważ prowadzi nas niejako przez historię gier RPG i action adventure. Zaczynamy naszego przygody od rozpikselizowanych postaci w czerni bieli oraz prostej rozgrywki, aby skończyć na grafice 3D i imponujących pojedynkach. Gra łączy w sobie elementy klasyki tego gatunku, np. Final Fantasy, czy też Chrono Trigger. Pozycja obowiązkowa dla fanów RPG i action adventure.

Evoland w Sklepie Google Play
Evoland w Apple App Store

Sneaky Sneaky (2,99 dol.)

sneaky-sneaky

Jeśli jesteście w posiadaniu urządzenia Apple i szukacie ciekawej, kolorowej i wciągającej gry, to musicie wypróbować Sneaky Sneaky. To połączenie gry logicznej z przygodową, w której naszym celem jest skradanie się przez kolejne plansze. Oczywiście tak, aby nikt nas nie zauważył.

Sneaky Sneaky w Apple App Store

Magazine Mogul (ok. 12 zł lub 4,99 dol.)

magazine-mogul

W zeszłym tygodniu zadebiutowało Anime Studio Story, a w tym Magazine Mogul. To świetna gra ekonomiczna, w której chodzi o to, aby rozkręcić swój własny magazyn. Zaczynamy od niewielkiego, lokalnego tytułu, aby w końcu stać się gigantem rynku medialnego. Jeśli lubicie ten gatunek (ja uwielbiam) to jest to pozycja obowiązkowa.

Magazine Mogul w Sklepie Google Play
Magazine Mogul w Apple App Store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o