Jeśli ominąłeś te gry mobilne, to musisz nadrobić zaległości

Tekst miał być wczoraj, ale się nie wyrobiłem, więc będzie dzisiaj. Tak to już bywa. Najważniejsze jest jednak to, że nie zapominam o czytelnikach, a wiem, że z pewnością interesują Was najciekawsze premiery gier z ostatniego tygodnia. Nie wszystkich jestem w stanie napisać, więc tutaj możecie sprawdzić kilka tytułów więcej. Zawsze staram się pisać o grach na Androida, iOS-a oraz Windowsa Phone, chociaż nie jest to zadaniem łatwym.

Heroes of Might and Magic III HD (ok. 41 zł lub 9,99 euro)

heroes-of-might-and-magic-iii-hd

Tego tytułu nie mogło zabraknąć w tym zestawianiu. Klasyk powrócił i chociaż w cenie około 40 zł nie otrzymujemy całej masy dodatków, a po prostu nieco lepszą grafikę, przystosowaną do wyższych rozdzielczości, to jednak to wciąż są legendarni Herosi i to w najlepszej, bo trzeciej odsłonie. I teraz wyobraźcie sobie, że nie musicie siadać przy biurku, tylko wystarczy wziąć tablet w rękę i walnąć się na kanapie.

Heroes of Might and Magic III HD w Apple App Store
Heroes of Might and Magic III HD w Sklepie Google Play

Evolve: Hunters Quest (za darmo)

evolve-hunters-quest

Na komputerach i konsolach debiutuje pełnoprawna gra Evolve, a na urządzeniach mobilnych mamy małą wariację na jej temat. To trochę taka gra, jak Angry Birds Fight!, o którym niedawno pisałem. Niby gra typu „dopasuj trzy elementy”, ale też trochę bijatyka i przygodówka. Zagrajcie, bo to niezły kawałek kodu. Zresztą jak czas pozwoli, to jeszcze dzisiaj przeczytacie dokładną recenzję.

Evolve: Hunters Quest w Apple App Store
Evolve: Hunters Quest w Sklepie Google Play
Evolve: Hunters Quest w Sklepie Windows Phone

Anime Studio Story (ok. 16 zł)

anime-studio-story

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam gry ekonomiczne. Swego czasu wiele godzin spędziłem nad SimCity lub Game Dev Tycoon. Przy okazji lubię też anime, więc po prostu musiałem napisać o Anime Studio Story. W dużym skrócie – kierujemy studiem odpowiedzialnym za tworzenie kolejnych anime. Wymyślamy historie, tworzymy bohaterów i staramy się dotrzeć na sam szczyt. Cholernie wciąga!

Anime Studio Story w Sklepie Google Play

Day of the Viking (za darmo)

day-of-the-viking

O tej grze pisałem już gdy tylko pojawiły się zapowiedzi, ponieważ zachwyciła mnie swoją oprawą, a poza tym lubię połączenie gier logicznych ze zręcznościowymi w stylu Angry Birds. Już powoli poznaję ten tytuł i pierwsze wrażenia są naprawdę dobre. Wkrótce spodziewajcie się recenzji. Jeśli nie macie zamiaru na nią czekać, to zawsze możecie sami się przekonać, czym jest Day of the Viking, w końcu gra jest dostępna za darmo.

Day of the Viking w Apple App Store
Day of the Viking w Sklepie Google Play

Helicopter Sim (za darmo lub ok. 18 zł za wersję Pro)

helicopter-sim

Osobiście nie przepadam za tego typu grami, ale wiem, że mają spore grono fanów. Dlatego też postanowiłem wspomnieć o Helicopter Sim. Gra jest dość wymagająca i sterowanie helikopterem wcale nie należy do najłatwiejszych, więc lepiej uzbrójcie się w cierpliwość. Do zalet na pewno należy zaliczyć przyjemną oprawę graficzną.

Helicopter Sim w Sklepie Google Play
Helicopter Sim Pro w Sklepie Google Play

Odd Bot Out (za darmo lub ok. 8 zł / 2 dol. za wersję Pro)

odd-bot-out

Odd Bot Out to bardzo wciągająca, a zarazem dość trudna gra logiczna. Naszym zadaniem jest kierowanie niewielkim robotem, który oblał testy zgodności i został wyrzucony na śmietnik. My musimy go stamtąd wydostać. Ogromną zaletą gry są realistyczne prawa fizyki. Uwierzcie mi, że gra naprawdę nie jest łatwa.

Odd Bot Out Free w Sklepie Google Play
Odd Bot Out w Sklepie Google Play
Odd Bot Out w Apple App Store

No i to by było na tyle. Instalujcie, grajcie i dawajcie znać, co Wam się najbardziej spodobało!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o