Tak, Real Boxing 2 jest oficjalną grą filmu Creed

Już wkrótce zadebiutuje nowa gra bydgoskiego studia Vivid Games. Mowa oczywiście o Real Boxing 2. Do oficjalnej wiadomości podano, że w grze zobaczymy postacie z serii filmów Rocky oraz najnowszej produkcji o nazwie Creed. Postanowiliśmy zapytać o kilka aspektów z tym związanych.

Damian Jaroszewski, Appki.com.pl: Skąd wyszedł pomysł na Creeda i Rocky’ego w Real Boxing 2? Czy to Vivid Games zgłosiło się do posiadacza praw do marek czy może firma jest już na tyle znana, że to oni zgłosili się do Was?

Bożena Rudyk, Marketing & PR Manager w Vivid Games: Gra „Real Boxing”, którą wydaliśmy 3 lata temu odnosi wielki sukces. Na chwilę obecną ściągnęło ją już ponad 25 milionów użytkowników. Powodzenie naszego produktu zostało zauważone przez firmę Funtactix – jedynego niezależnego wydawcę skupionego w szczególności na budowaniu mobilnych gier free-to-play dla najważniejszych filmów kasowych – która skontaktowała się z nami. Tak więc śmiało możemy mówić, że zarówno Vivid Games jak i nasze produkty kojarzą się z jakością i są zauważane na międzynarodowym rynku rozrywki elektronicznej. Nie ukrywamy, że jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi i dumni.

Jak długo trwały uzgodnienia w sprawie wykorzystania marek Creed oraz Rocky?

Nie podajemy takich informacji.

real boxing 2 creed (1)

Na co mogą liczyć gracze? Co dokładnie pojawi się w grze – tylko postacie czy może też legendarne pojedynki z filmów?

W Real Boxing 2 Creed gracz wcieli się w rolę Adonisa Johnsona, głównego bohatera filmu, którego trenować będzie legendarny Rocky Balboa. Gracz będzie pokonywał kolejne etapy kariery w trybie dla pojedynczego i wielu graczy. Kolejne aktualizacje gry wprowadzą klasyczne pojedynki z kultowej serii filmów „Rocky”, pozwalając graczom walczyć jako Rocky w legendarnych starciach przeciwko Apollo Creedowi, Clubberowi Langowi, czy Ivanowi Drago.

Czy gracze mogą liczyć na jakieś dodatkowe atrakcje w związku z filmem Creed?

Sądzimy, że sama możliwość wcielenia się w postać Adonisa Johnsona i Rockiego Balboa jest niezwykle atrakcyjną częścią „REAL BOXING 2 CREED™”

Czy to oznacza, że Real Boxing 2 jest oficjalną grą dla filmu Creed?

Tak:) „REAL BOXING 2 CREED™” jest oficjalną grą filmu „Creed”!

Jakie Vivid Games ma dalsze plany? Rocky i Creed to marki znane na całym świecie i chyba trudno będzie to przebić?

Nie zamykamy się na rozmowy z innymi znanymi IP, jednak nie chcemy w tej chwili tego komentować. Obecnie jesteśmy skupieni na wydaniu gry rozszerzonej o treści związane z markami „Creed” i „Rocky”.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o