Aplikacja dnia: Forza – pozycja obowiązkowa dla każdego fana piłki nożnej

Są pewne aplikacje, które powinien mieć każdy fan, w tym przypadku piłki nożnej. Taką appką zdecydowanie jest Forza. Aplikację poznałem raptem kilka miesięcy temu, ale była to miłość od pierwszego wejrzenia, więc dzisiaj chciałbym ją polecić. Nie jest to zwykła aplikacja, która podaje wyniki ulubionych drużyn. Zdecydowanie nie! Forza może dużo więcej i jestem pewien, że każdy fan piłki kopanej podzieli mój zachwyt. Zresztą sami zobaczcie.

Początkowa konfiguracja aplikacji ogranicza się do wyboru ulubionych rozgrywek, np. Bundesligi, Primera Division, Premier League, czy też Ekstraklasy. Są także rozgrywki reprezentacji, w tym eliminacje do Mistrzostw Europy. Następnie wybieramy ulubione kluby i reprezentacje i decydujemy, na temat których chcemy otrzymywać powiadomienia. Tylko tyle i aż tyle, bo cała magia dzieje się później.

Aplikacja zacznie nas informować o wszystkim, co związane z naszymi ulubionymi klubami. Pół godziny przed meczem przypomni, że wkrótce zaczyna się spotkanie. Następnie tuż przed meczem poinformuje w jakich składach wyjdą obie drużyny. Później dowiemy się o strzelonych bramkach, zmianach zawodników, czy też kartach. Po meczu sprawdzimy dokładne statystyki.

Niby nic nadzwyczajnego, prawda? Bo to jeszcze nie wszystko. Dla mnie najważniejszą funkcją aplikacji Forza jest to, że chwilę po strzelonej bramce appka podrzuci nam link do skrótu wideo. To świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy nie możemy oglądać danego meczu. Nie dość, że błyskawicznie dowiadujemy się o zmianach wyniku, to jeszcze możemy zobaczyć wszystkie bramki. Chwilę po meczu najprawdopodobniej Forza podrzuci jeszcze całościowy skrót ze strzelonymi golami i najciekawszymi sytuacjami.

I właśnie dlatego Forza to taka świetna appka. To nie jest aplikacja, która tylko informuje o wyniku. Forza pokazuje też bramki i właśnie za tą ją kocham. Jestem pewien, że Wy także zauroczycie się w tej aplikacji. To na dzisiaj pozycja obowiązkowa w moim telefonie.

Aplikację Forza możecie pobrać ze Sklepu Google Play (Android) lub iTunes App Store (iOS). Polecam!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o