Najlepszy sposób na wyszukiwanie tanich hoteli

W sklepach z aplikacjami dostępnych jest wiele appek, które pozwalają na wyszukiwanie atrakcyjny ofert na pokoje hotelowe. Jeśli rzeczywiście chcielibyśmy znaleźć najlepsze ceny, to powinniśmy mieć zainstalowane co najmniej kilka z nich. Teraz jednak pojawiło się rozwiązanie tego problemu – HotelsCombined.

Jak to działa?

Aplikacja jest niezwykle prosta, a ja właśnie takie lubię najbardziej. Po jej włączeniu wita nas bardzo oszczędny ekran wyszukiwania ofert. Domyślnie aplikacja prezentuje hotele w pobliżu nas, ale wystarczy tylko przejść do wyszukiwania i możemy wpisać dowolne miasto na świecie. Poniżej wybieramy jeszcze datę przyjazdu i wyjazdu oraz liczbę gości i tym samym pokojów. Już po chwili HotelsCombined zaprezentuje nam całą listę dostępnych hoteli wraz z cenami za pobyt.

Teraz taką listę możemy posortować według – popularności, gwiazdek, odległości, ceny lub oceny gości. Możemy także filtrować oferty po bardzo konkretnych wytycznych, np. typu obiektu, oceny gości, udogodnieniach (WiFi, basen, siłownia, parking itd.), a nawet charakterze miejsca (biznesowy, luksusowy, romantyczny, rodzinny itp.). W ten sposób łatwo przyjdzie nam znalezienie dokładnie takiego hotelu, jakiego byśmy oczekiwali. No i wreszcie możemy wyświetlić mapę, na której pojawią się wszystkie prezentowane placówki, aby jak najlepiej dobrać umiejscowienie. Możliwości są naprawdę spora i to pomimo tego, że obsługa aplikacji jest niezwykle prosta.

Po przejściu do danej oferty wyświetlana jest cała gama informacji. Przede wszystkim możemy przejrzeć zdjęcia hotelu i jego gwiazdkową ocenę. Nie zapomniano także o opisie tekstowym, z którego można wyciągnąć sporo informacji. No i wreszcie prezentowane są wszystkie oferty, gdyż na liście aplikacja pokazuje nam najbardziej korzystną. Tutaj możemy wybrać lepszy pakiet, np. lepiej wyposażony pokój, czy też większą liczbę posiłków. Na końcu możemy sprawdzić, jakie udogodnienia są dostępne w hotelu.

Wszystko w jednym

I teraz tak naprawdę najciekawsza rzecz i największa zaleta aplikacji HotelsCombined. Po wybraniu konkretnej oferty jesteśmy przekierowywani na stronę internetową… konkretnej usługi, np. HRS lub Booking.com. Są to strony i aplikacje, które zajmują się wyszukiwaniem i rezerwowaniem pokoi hotelowych. Jak wspominałem na wstępie – aby znaleźć najlepszą ofertę musielibyśmy korzystać z kilku jednocześnie. HotelsCombined rozwiązuje ten problem, ponieważ jest zbiorem wszystkim tych usług.

Siła leży w prostocie

Przy pomocy aplikacji nie dokonamy rezerwacji. Ale nie jest to większym problemem, ponieważ zostaniemy przekierowani na stronę, gdzie zrobimy to bez większego problemu. HotelsCombined to tylko i zarazem aż wyszukiwarka po wszystkich, najlepszych ofertach. To największa zaleta aplikacji, która służy do jednego i konkretnego celu, ale sprawdza się w tym doskonale. Przy tym wszystkim appka jest prosta w obsłudze. Sam raczej nie korzystam zbyt często z hoteli, ale dla osób, które często podróżują, będzie to idealne rozwiązanie.

Aplikację HotelsCombined możecie pobrać za darmo ze Sklepu Play (Android), App Store (iOS) lub Microsoft Store (Windows Phone). Z usługi można korzystać także przy pomocy strony internetowej HotelsCombined.pl.

google_play

apple_store

windows-phone-store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o