Dzięki tej aplikacji możesz sporo zaoszczędzić na zakupach

W Polsce to wciąż dość rzadko spotykane. W Stanach Zjednoczonych zrobiono z tego niemalże stałe zajęcie, a o osobach to robiących stworzono nawet program telewizyjny. O czym mowa? O korzystaniu z kuponów rabatowych. W naszym kraju cały czas pokutuje chyba opinia, że to coś wstydliwego lub dziwnego. Nic z tych rzeczy! To normalna sprawa, na dodatek – dzięki technologicznemu rozwojowi – bardzo ułatwiona, np. za sprawą aplikacji mobilnej KodyRabatowe.pl.

KodyRabatowe.pl to jednocześnie strona internetowa, na której możemy przeglądać wszystkie promocje i kupony, a także aplikacja mobilna, która może się przydać przede wszystkim na zakupach. Postanowiłem sprawdzić, jak appka sprawuje się w praktyce i czy rzeczywiście da się skorzystać z wymienionych w niej promocji.

Na początek musimy założyć konto na stronie internetowej lub w samej aplikacji. Dzięki temu nasze ustawienia i zapisane promocje będą się synchronizować między urządzeniami. Gdy już to zrobimy, otrzymamy dostęp do sporej liczby kodów. Te można podzielić na dwie osobne kategorie.

Po pierwsze, mamy kody, które możemy wykorzystać w sklepach internetowych. Do wyboru jest mnóstwo sklepów, od tych z elektroniką, poprzez odzieżowe, księgarnie i na militarnych oraz domenach i serwerach kończąc. Wybór jest naprawdę ogromny. W tej kategorii możemy znaleźć zarówno konkretne kupony, np. 20 zł rabatu po zapisaniu się do newslettera, ale także stałe promocje sklepu. W ten sposób wszystko mamy w jednym miejscu. Wystarczy codziennie przeglądać rabaty. Oczywiście aplikacja pozwala nam nie tylko na przeglądanie wszystkich kodów w sklepach internetowych. Możemy także wybrać konkretne kategorie, które nas interesują, a nawet wyszukać nasz ulubiony sklep.

To jednak nie wszystko. Z kodów możemy korzystać także w sklepach stacjonarnych. W jakich? W tym pomoże nam aplikacja. Wystarczy przejść do zakładki „Miasto” (wyświetla się domyślnie po włączeniu appki), a KodyRabatowe.pl pokażą nam wszystkie pobliskie promocje, wraz z informację o tym, jak daleko znajdujemy się od danego sklepu. W tym przypadku możemy skorzystać zarówno z listy, jak i z mapki, na której serwowane są ikony z konkretnymi sklepami z kodami rabatowymi. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ już przed wyruszeniem w zakupowy szał, można wstępnie zaplanować sklepy, które zamierzamy odwiedzić. Najlepiej wtedy dodawać wszystkie, interesujące nas kupony do schowka, dzięki czemu będziemy mieli do nich zdecydowanie szybszy dostęp. Aplikacja nawet przekieruje nas do Map Google, gdzie wyznaczy trasę do wybranego sklepu.

Ale można też pojechać do centrum handlowego na tzw. „spontana” i na miejscu sprawdzać wszystkie promocje i kody rabatowe, bo kto nam tego zabroni, prawda?

Jeśli chodzi o samą aplikację mobilną, to jest ona do granic prosta. Ale w tym przypadku nie jest to zarzut. Wręcz przeciwnie – to ogromna zaleta. Tego typu appka nie potrzebuje rozbudowanych ustawień, skomplikowanego menu i wielu funkcji. Musi być możliwie prosta i intuicyjna. Czekam tylko na aktualizację, która da możliwość ustawienia powiadomień, które informowałyby nas o promocjach w ulubionych sklepach, konkretnych kategoriach produktowych (np. elektronika) lub w pobliżu sklepu z nowymi kodami i promocjami.

Aplikację KodyRabatowe.pl możecie pobrać za darmo ze Sklepu Google Play. Gotowa jest już także wersja na Apple iOS, ale jeszcze nie została zaakceptowana przez App Store’a.

google_play

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o