Gra dnia: NinJump Dash – świetna zabawa dla jednego gracza i w multi (wideo)

NinJump Dash to dzieło Blackflip Studios. Formuła nie jest wielce oryginalna i innowacyjna, ale nie zmienia to faktu, że tytuł przynosi sporo frajdy. Gra jest o tyle ciekawa, że oferuje zarówno tryb dla jednego gracza, jak i zabawę przez Internet z innymi osobami z całego świata.

Zasady panujące w grze są dość proste – trzeba wygrać wyścig, w którym oprócz ciebie bierze udział jeszcze trzech innych graczy. Każdy z nich wciela się w ninję i staram się jak najszybciej pokonać daną planszę. Oczywiście nie chodzi o to, aby biec przed siebie i nic nie robić. Każdy poziom jest pełen przeszkód, dziur i wszelkiej maści elementów do przeskoczenia.

To jednak nie wszystko. Każdy poziom jest po brzegi wypełniony skrzyniami z doładowaniami, które możemy zbierać i wykorzystywać dla swojej przewagi. Oczywiście inni gracze mogą robić to samo, więc to nie jest tak, że my będziemy utrudniać im życie, a oni zostawią nas w spokoju. Dodatków jest kilka, od przyspieszenia, poprzez zwolnienie czasu dla rywali, przez pułapki i na rakietach kończąc. Zestaw jest dość pokaźny, więc sposobów na spowolnienie przeciwników jest dość sporo.

NinJump-Dash-Android (4)

Sama mechanika gry jest dość prosta. Klikając po prawej stronie ekranu wykonujemy skok. Klikając dwa razy, nasz ninja podskoczy wyżej. Dodatki ze skrzyni zdobywamy po prostu przez nie przebiegając. Z kolei bonusy, które są przydzielane losowo, używamy klikając w ekran urządzenia po lewej stronie. I to w sumie wszystko. Plansze są ciekawe i nigdy nie wiemy, co może nas spotkać za chwilę, więc zabawy jest sporo.

NinJump Dash to gra darmowa, ale nie zabrakło także mikropłatności, dzięki którym mamy między innymi możliwość personalizowania swojej postaci. Naszego ninję możemy ubrać w różne stroje, np. pirata, robota lub kurczaka, więc każdy ma szansę wyróżniać się w tłumie innych graczy.

NinJump-Dash-Android (1)

Gra jest naprawdę fajna i daje sporo radości, przede wszystkim w trakcie pojedynków z innymi graczami, które dzieją się w czasie rzeczywistym. To znaczy, że nie mierzymy się z awatarami sterowanymi przez komputer, a rzeczywistymi graczami siedzącymi w tym momencie przed swoimi telefonami lub tabletami. To dodaje nieco pikanterii rozgrywce.

NinJump Dash możecie pobrać ze Sklepu Play (Android) lub iTunes App Store (iOS).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o