The Bursting Dead – likwidowanie zombie nigdy nie było takie proste

Ostatnimi czasy to chyba właśnie amerykański serial The Walking Dead przyczynia się do tego, że tematyka zombie staje się tak popularna zarówno na większych, jak i mniejszych ekranach. Gra The Bursting Dead pozwoli wam rozprawić się z nieumarłymi oraz dostarczy rozrywki na długie godziny. Zobaczcie, co ma do zaoferowania!

Nie muszę chyba tłumaczyć, że gra, w której występują zombiaki, nie posiada tak naprawdę żadnej sprecyzowanej fabuły. W tej grze wcielimy się bowiem w dzielnego bohatera, którego głównym zadaniem będzie zabijanie (a właściwie spalenie) wszystkich upiorów, jakie spotka na swojej drodze. Niech was nie zwiedzie jednak bardzo „kreskówkowa” oprawa graficzna tej aplikacji – wszak likwidujemy w niej zombiaki, dlatego występuje w niej sporo krwi, w związku z czym nie jest ona przeznaczona dla najmłodszych.

the-bursting-dead-2

Sterowanie jest bardzo proste. Naszym bohaterem kierujemy joystickiem umieszczonym w lewej części ekranu, a z prawej strony umieszczono oczywiście spust naszej broni oraz przycisk, którym w łatwy sposób zmienimy nasz śmiercionośny oręż, mający za zadanie po prostu spalić zombie. Co warte odnotowania, o ile postacią poruszać się możemy w miarę swobodny sposób, to strzelać możemy tylko w dwóch kierunkach – w prawą oraz w lewą część ekranu. Sprawia to, że w momencie pojawienia się na horyzoncie większej ilości nieumarłych, ich eliminacja staje się trudniejsza i nieco bardziej wymagająca.

Gracze mają do dyspozycji również kilka trybów gry – trzeba na przykład przetrwać na polu walki w określonym czasie, lub po prostu wyeliminować konkretną ilość zombiaków. Autorzy gry udostępnili łącznie 200 poziomów oraz 24 typy broni, która zagraża naszym przeciwnikom w różny sposób i z różną intensywnością.

the-bursting-dead-3

Jeśli znudzi się nam mozolne likwidowanie zombiaków, w The Bursting Dead będziemy mogli spróbować szczęścia na specjalnych automatach do gry, dzięki którym możemy wzbogacić swoje konto o dodatkowe monety oraz benefity, co umożliwi nam na przykład ulepszenie swojego bohatera, a także zakupienie dla niego nowej broni. Gra jest wciągająca i jestem pewien, że spędzicie z nią wiele czasu. Na samym początku miałem wrażenie, że w trakcie rozgrywki na ekranie dzieje się zbyt wiele, jednak jest to kwestia przyzwyczajenia – całość okrasza bowiem bardzo energetyczna muzyka, która dodatkowo zagrzewa nas do walki. The Bursting Dead pobierzemy z Google Play zupełnie za darmo, jednak musimy liczyć się z obecnością mikropłatności.

Gra The Bursting Dead jest dostępna na Androida:

google_play

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o