Dużo, dobrych zmian w aplikacji Westwing. Jeszcze łatwiej urządzisz dom

Miałem już okazję testować aplikację Westwing – Urządź Dom Marzeń i bardzo mi się spodobała. Urządzenia domu jest dzięki niej dużo łatwiejsze i nieco tańsze. Teraz aplikacja doczekała się sporej aktualizacji, więc postanowiłem jeszcze raz się jej przyjrzeć i sprawdzić, jak sprawują się nowe funkcje.

W poprzedniej recenzji aplikacji Westwing chwaliłem ją przede wszystkim za prosty i przemyślany interfejs, a także samo podejście do urządzania domu. W aplikacji nie tylko mamy dostęp do ciekawych kampanii z oryginalnymi produktami, ale także ciekawych aranżacji, na których można się wzorować.

Czym jest Westwing?

Westwing Home & Living lub w polskiej wersji Westwing – Urządź Dom Marzeń, to aplikacja z kampaniami związanymi z urządzaniem domu. W appce znajdziemy między innymi dywany, świece, meble i wszelkiej maści akcesoria do wystroju wnętrz. Nie jest to sklep w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, ponieważ nie ma stałej oferty. Kampanie trwają określony czas i potem się zmieniają. Za to mamy okazję kupić produkty nieco taniej (czasami nawet 70%) niż w tradycyjnych sklepach. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że są to rzeczy markowe i dobrej jakości, więc siłą rzeczy ceny i tak nie są niskie.

Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki Westwing można naprawdę świetnie urządzić dom. W ofercie znajdziemy: wygodne sofy, fotele i łóżka, pojemne szafy, regały i komody, stylowe oświetlenie, akcesoria dekoracyjne oraz wyposażenie kuchni i profesjonalny sprzęt AGD. Wybór jest spory.

Ogromną zaletą aplikacji są także gotowe aranżacje. Można obejrzeć ciekawie zaprojektowane wnętrza i zaczerpnąć z nich nieco pomysłów. Wszystkie produkty są także dokładnie opisane, co nie zdarza się wcale tak często.

Co nowego?

W nowej wersji Westwing poszło jeszcze o krok dalej. W aplikacji pojawiła się nowa zakładka – Magazyn. Jest to stale aktualizowana lista artykułów z propozycjami dekoracji wnętrz, poradami, a nawet ciekawostkami i historiami ze świata designu. Tym samym w jednej aplikacji mamy zarówno spory wybór mebli i akcesoriów, a także jeszcze większy wybór ciekawych artykułów.

Jednak same teksty nie wystarczą. To, co wyróżnia Westwing, to przede wszystkim świetny layout aplikacji. Czytanie i przeglądanie ofert jest prawdziwą przyjemnością. Szczególnie cieszą dobrej jakości zdjęcia, które zostały starannie dobrane do każdej kampanii i każdego artykułu. Tak naprawdę trudno aplikacji coś zarzucić – powstała w konkretnym celu i spełnia się w nim doskonale. Jest przy tym funkcjonalna i miła dla oka. No i działa bardzo sprawnie. Ani razu nie miałem żadnych problemów lub chwilowych spowolnień.

Jeśli szukacie aplikacji, dzięki której urządzicie dom lub po prostu interesujecie się dekoracją wnętrz, to Westwing – Urządź Dom Marzeń to propozycja dla Was. Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać ze Sklepu Google Play lub Apple App Store:

google_play

apple_store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o