Do doładowania PlayStation Plus nie potrzeba karty!

Subskrypcja PlayStation Plus oferowana przez PS jest wybierana przede wszystkim przez te osoby, które chcą korzystać z konsoli do gry wieloosobowej on-line. Aby uruchomić tę usługę przez PS, musimy mieć jednak kartę płatniczą albo kredytową akceptowaną przez sklep PS Store. Są jednak sposoby na to, aby wykupić ją bez karty!

PlayStation Plus jest płatną usługa pozwalającą na prowadzenie rozgrywki multiplayer on-line, czyli wielu graczy przez internet. Możemy wtedy grać wraz ze swoimi znajomymi albo zmierzyć się z innymi użytkownikami tej usługi, aby bawić się jeszcze lepiej. Co więcej, subskrypcja PS Plus daje nam też dodatkowe bonusy – otrzymujemy dostęp do dwóch darmowych gier co miesiąc, z których można korzystać aż do momentu wygaśnięcia subskrypcji. Także dostajemy dodatkowe bonusy, na przykład obniżki na gry w sklepie PS Store.

Za miesięczne członkostwo w PlayStation Plus zapłacimy 33 złote. Za 3 miesiące cena wynosi 100 złotych, z kolei za cały rok uiścimy opłatę w wysokości 240 złotych. To oficjalne ceny podane przez PlayStation, ale wcale nie musimy płacić tak dużo za dostęp do powyższych funkcji.

Gdy chcemy wykupić PlayStation Plus doładowanie musimy opłacić kartą bezpośrednio w sklepie PS Store. Warto jednak zaznaczyć, że możemy też wykupić ją na inne sposoby. Pierwszym z nich jest wykupienie karty z kodem, którą możemy dostać w sklepach z grami czy z elektroniką, a także w wybranych marketach i salonikach prasowych. Druga opcja to wykupienie doładowania on-line, ale poza oficjalnym sklepem PS Store.

Ta druga opcja zasługuje na szczególną uwagę – dzięki niej możemy otrzymać kod nawet w przeciągu paru minut, bez wychodzenia z domu. Co więcej, nie musimy wcale płacić kartą, ponieważ doładowanie można wtedy uregulować z użyciem szybkiego przelewu elektronicznego z konta bankowego. To jednak jeszcze nie wszystkie zalety – wiele serwisów sprzedających doładowania do konsoli i gier daje również swoim klientom dodatkowe obniżki, dlatego za doładowanie możemy zapłacić wtedy mniej niż w oficjalnym sklepie PS!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o