Angry Birds GO jeszcze dzisiaj do pobrania

Angry Birds GO

Nowa gra od twórców bardzo popularnych gier ze wściekłymi ptakami zawitała w końcu w App Store, Windows Phone Store, BlackBerry 10 oraz Google Play. Mowa oczywiście o Angry Birds Go, czyli wesołych wyścigach gokartów.

W grze mamy do wyboru kilka postaci, między innymi Red, Chucka, Stelle czy też King Pig. Wszystkie je znamy z wcześniejszych wersji wściekłych ptaków. Każdego można wsadzić do jednego a ż 50 różnych pojazdów. Cel jest jeden – jak najszybciej dotrzeć do mety. Po drodze można zbierać bonusy w postaci wszelkiej maści broni przeciwko rywalom czy też turbo.

Gra dzisiaj pojawiła się w wersji na Androida, iOS, Windows Phone 8 oraz BlackBerry 10. Angry Birds GO jest darmowe, a twórcy – firma Rovio – chce na nich zarabiać poprzez transakcje wewnątrz aplikacji. Już wcześniej pojawiły się doniesienia, że owe mikro-transakcje będą bardzo drogie. Niektóre dodatki i ulepszenia mają kosztować nawet 100 dolarów! Niestety, twórcy gier coraz częściej zapominają o przedrostku mikro i narzucają wręcz bajońskie ceny.

W najbliższym czasie możecie się spodziewać mojej recenzji Angry Birds GO. Oczywiście sprawdzę także ceny płatnych dodatków. Poniżej linki do pobrania:

google-play-store

app-store

windows-phone-marketplace

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o