Carmageddon już dostępne w Google Play. Zagracie?

Łezka kręci się w oku. Wracają wspomnienia. Wracają nieprzespane noce. Wszystko dlatego, że firma Stainless Games przywróciła nam legendę. Tak moi drodzy! Carmageddon wrócił i ma się naprawdę świetnie. Co więcej, można w niego grać na smartfonie lub tablecie z Androidem! Czego chcieć więcej?

Carmageddon pojawi się w Google Play już wczoraj. Aktualnie są jeszcze dostępne dwie wersje – darmowa (Promo) oraz płatna w cenie 6,27 zł. Ta pierwsza ma zniknąć pod 24 godzinach, więc już niedługo. Trzeba się spieszyć. Trzeba także dodać, że wersja Promo nie będzie wspierana przez twórców. Nigdy nie dostaniemy jej aktualizacji. Inaczej sprawa wygląd w przypadku płatnej edycji, ale to chyba zrozumiałe.

Co można powiedzieć o samej grze? Chwilę w nią pograłem i jest naprawdę dobrze. Ja jestem niezwykle zadowolony. Carmageddon wrócił w wielkim stylu i jest dokładnie taki sam, jakim go zapamiętałem. To czysta rozrywka, bez udziału mózgu. Chodzi tylko o to, żeby rozjeżdżać i niszczyć! Ja jestem zachwycony!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o