Cut the Rope 2 – Om Nom powróci w wielkim stylu

Cut the Rope

Nie wiecie kim jest Om Nom? To znaczy, że nie graliście w Cut the Rope, czyli jedną z najciekawszych gier na Androida. Dzisiaj jej twórcy zapowiedzieli drugą część, która zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Firma ZeptoLab niestety nie zdradziła zbyt wiele na temat gry, ale to nie znaczy, że informacje nie są ciekawe. Przede wszystkim Cut the Rope 2 ma zaoferować graczom nie tylko nowy, jeszcze bardziej cukierkowy świat, ale także nowe postacie. Czyżby Om Nom nie miał być jedynym bohaterem? Może będzie miał kolegów, a może nawet dziewczynę? Tego na razie nie wiemy.

Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Jeśli nie graliście w poprzednie wersje, czyli Cut the Rope, Cut the Rope: Experiments oraz Cut the Rope: Time travel, to bardzo je polecam. Potrafią przyciągnąć na wiele godzin, a przy niektórych poziomach jest naprawdę ciężko. Dzięki temu gra nie nudzi się zbyt szybko, a my cały czas mamy motywację, żeby przechodzić do kolejnych plansz.

Zresztą za produkcją przemawia to, że wszystkie części zostały pobrane ponad 400 milionów razy. Poza tym są dostępne na wszystkie, główne systemy mobilne, czyli Androida, iOS oraz Windows Phone’a.

źródło: TheNextWeb

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o