Czym będzie Angry Birds Go?

angry birds go

Angry Birds Go to tajemnicza gra od studia Rovio. Wiadomo, że głównymi bohaterami – a jakżeby inaczej – będą wściekłe ptaki. Deweloper właśnie udostępnił wideo, które jednak zdradza trochę więcej informacji.

Wszystko wskazuje na to, że ptaki zasiądą za kierownicą wymyślnych pojazdów, przypominających gokarty. Graliście kiedyś w Mario Kart albo Crash Team Racing? Najnowsze wideo od Rovio wskazuje, że właśnie z czymś takim możemy mieć do czynienia. Zresztą sami zobaczcie:

Z filmu dowiadujemy się także, że Rovio współpracowało przy tym tytule z Red Bullem, który przecież jest dość mocno obecny we wszelkiego rodzaju wyścigach, z Formułą 1 na czele. To może być kolejna, mała podpowiedź, która wskazywałaby właśnie na cztery kółka, kierownicę i zawody, kto pierwszy pojawi się na mecie.

Ciężko cokolwiek powiedzieć o nowej grze, bo tak naprawdę niewiele o niej wiemy. Wszystko to tylko domysły i spekulacje. Jedno jest pewne – Rovio stara się wykorzystać markę Angry Birds do granic możliwości. Z jednej strony jest to kura znosząca złote jajka, tylko ta kura już chyba ledwo zipie, a jajek już coraz mniej. Co za dużo, to niezdrowo i użytkownicy z czasem – także z powodu przesytu – mogą się znudzić wściekłymi ptakami. Miejmy nadzieję, że Angry Birds Go będzie naprawdę fajną grą.

Angry Birds Go ma się pojawić na systemach operacyjnych Android oraz iOS.

  • Pamiętajmy, że Rovio stworzyło jedną grę polegającą na jeździe, w tym przypadku kulką – było to Bounce dla Meego/Maemo :)