Disney za darmo rozdaje gry na Windows Phone 8

aktualizacja Windows Phone 8

Na użytkowników smartfonów z systemem Windows Phone została przygotowana nie lada promocja. Przez ograniczony czas aż siedem gier Disneya zostało udostępnionych za darmo.

monster

Pierwsza gra to „Monster University”, czyli przygody filmowych Mike’a i Sully’ego. Kupa zabawy, nie tylko dla najmłodszych. Gra normalnie kosztowała 0,99 dol. Możecie ją pobrać klikając w poniższą grafikę:

windows-phone-marketplace

 

wheres-my-waterKolejny tytuł to świetne „Where’s My Water?”, czyli mnóstwo poziomów, w których trzeba dostarczyć wodę do zabawnego krokodyla Swampy’ego. Świetna zabawa dla wszystkich miłośników zagadek logicznych, chociaż nieco refleksu też czasami się przyda.

 windows-phone-marketplace

wreck-it-raplh

Trzecia gra to „Wreck-it-Ralph”, czyli kolejny tytuł na podstawie filmu, który zresztą opowiada o… grach. Taka mała Incepcja. Wreck-it-Ralph to tak naprawdę połączenie kilku gier, bo mamy tutaj wyścigi, platformówki i strzelanki. Wszystko w jednym.

 windows-phone-marketplace

wheres-my-mickey

Kolejna gra to „Where’s My Mickey?”. To dokładnie to samo, co wcześniej opisywane Where’s My Water, tylko z sympatyczną myszą w roli głównej.

 windows-phone-marketplace

wheres-my-perry

Trzecią grą tego typu jest „Where’s My Perry?”. Tutaj wszystko zostało utrzymane w stylistyce Fineasza i Ferba. Nie zmienia to jednak faktu, że to świetna gra

 windows-phone-marketplace

avengers

Za darmo można także pobrać grę „Avengers Initiative”, czyli bijatykę, w której można pokierować Hulkiem, Kapitanem Ameryką i wieloma innymi bohaterami. Pamiętajcie jednak, że aby ją zainstalować, potrzeba naprawdę sporo miejsca w pamięci telefonu (około 1,6 GB).

 windows-phone-marketplace

toy-story-smash-it

Kolejna gra to „Toy Story: Smash it!”. W niej wcielamy się w rolę Buzza. Cele jest zniszczenie obcych pojazdów. A robimy to poprzez rzucanie w nie kulkami…

 windows-phone-marketplace

Wszystkie te gry – jak już wspomniałem – są aktualnie dostępne za darmo, ale promocja nie potrwa długo, więc lepiej się spieszcie!

źródło: WP Central

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o