Jest już Dead Trigger 2 – kontynuacja świetnej gry

Dead Trigger 2

Dead Trigger to jednocześnie jedna z najlepszych, jak i najbardziej wymagających gier na sprzęty mobilne. Strzelanka z zombie w roli głównej właśnie doczekała się kontynuacji, która ma być nie tylko ładniejsza, ale jeszcze wprowadza tryb multiplayer.

Prawdę mówiąc Dead Trigger 2 jest grą tylko i wyłącznie multiplayerową. Jest to MMOFPS. Oznacza to, że grając w nią łączymy się innymi graczami z całego świata, aby wspólnie przeciwstawić się nieumarłym. Gra nigdy się nie kończy, tak samo, jak cały czas trwa. Nawet jeśli w nią nie gramy, to historia postępuje w czasie rzeczywistym.

Twórcy gry – Madfinger Games – zapewniają, że nowa część została poprawiona wizualnie. W Dead Trigger 2 wprowadzono między innymi realistyczne odbicia w wodzie, dynamiczne cienie, dynamiczne światło, dynamiczną trawę czy też zaawansowaną fizykę. Wydajność urządzeń mobilnych jest coraz wyższa, więc deweloperzy mogą tworzy coraz bardziej zaawansowane gry. Dead Trigger 2 jest właśnie tego dowodem.

Gra, nieco inaczej niż jej pierwsza część, będzie działać w trybie free-to-play. Samo pobranie aplikacji i granie w nią będzie darmowe, ale możliwe będą mikro-płatności w celu zwiększenia swoich możliwości lub przyspieszeniu postępu w grze. Mam nadzieję, że da się grać bez dodatkowych opłat, bo niektórych gier nie da się przejść bez owych mikro-transakcji.

Co ciekawe, gra pojawi się także w wersji na PC i Mac. Jednak na razie pojawiła się tylko wersja na systemy iOS oraz Android. Linki do pobrania poniżej (klikając w odpowiednią grafikę).

app-store

google-play-store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o