Zostań farmerem – zadebiutowała gra Farming Simulator 14

Farming Simulator 14

Dość niespodziewanie w sklepach Google Play i App Store pojawiła się gra Farming Simulator 14. Jeszcze kilka dni temu pisałem, że jej data premiery cały czas nie jest jeszcze znana, a tu taka niespodzianka.

Jeśli nie znasz serii Farming Simulator, to już tłumaczę. Jak sama nazwa wskazuje, jest to nic innego jak symulator farmy. Nie chodzi w nim jednak o proste i podstawowe czynności. Ten symulator jest naprawdę hardcore’owy. W grze trzeba robić wszystko to, co musi robić prawdziwy gospodarz – sadzić, zbierać, sprzedawać, kupować i tak dalej. Przyznam szczerze, że jeszcze nie miałem okazji w to grać (jest wersja na PC), ale coś czuję, że zrecenzuję grę w wersji na Androida.

Farming Simulator 14

W grze Farming Simulator 14 wprowadzono między innymi:

– Nową grafikę 3D i interfejs lepiej przystosowany do urządzeń dotykowych,
– Możliwość grania ze znajomymi przez połączenie WiFi lub Bluetooth,
– Dynamiczny market, na którym można sprzedawać zboża i kukurydzę,
– Możliwość sprzedawania skoszonej trawy i plew,
– Możliwość zatrudnienia komputerowych asystentów, którzy pomogą w pracy.

Farming Simulator 14

Szczególnie ciekawie prezentuje się możliwość grania ze znajomymi w otwartym świecie. Nie oszukujmy się – nie jest to pełnoprawny multiplayer, ale to i tak miły dodatek. W końcu niewiele gier pozwala na coś takiego, więc deweloperowi należy się pochwała.

Farming Simulator 14

Gra jest dostępna w wersji na iOS (od systemu 5.0) oraz Androida (od 2.3.3). Plik instalacyjny zajmuje niecałe 50 MB. Niestety, Farming Simulator 14 nie jest grą darmową. Aktualnie – w obu wersjach – kosztuje 2,99 dol., co daje mniej więcej 11 złotych. Poniżej linki do pobrania:

app-store google-play-store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o