Zombie Gunship – gra, w której można się wyżyć na umarlakach (wideo)

Zombie Gunship

Zombie Gunship to dość ciekawy tytuł, który może przyciągnąć na długie godziny. W grze chodzi o to, aby pokonywać kolejne hordy umarlaków. Daje to całkiem sporo frajdy. Zombie Gunship wcześniej było dostępne tylko na iOS, a teraz debiutuje także w wersji na system Android.

Zabawa jest prosta. Lecimy sobie samolotem, wyposażonym w działa i ciężkie karabiny maszynowe. Tymczasem na ziemi dzieją się sceny dantejskie – mnóstwo zombie szuka tylko okazji, aby wrzucić coś na ząb. Nasze zadanie jest jedno – wybić ich co do jednego! Czasami przyjdzie nam po prostu wszystkich rozstrzelać, czasami obronić kilku ludzi, którzy jakimś cudem przeżyli zombie-apokalipsę, a czasami nie dopuścić, aby miłośnicy mózgów zdobyli konkretny budynek.

Zombie Gunship

Za każdą misję otrzymujemy punkty, za które możemy kupować lepsze bronie i wszelkiego rodzaju ulepszenia do naszego samolotu. Oczywiście nie brakuje mikro-płatności, dzięki którym proces usprawniania AC-130 (bo takim samolotem latamy) jest jeszcze szybszy.

Gra przez dwa lata obecności w App Store zebrała ponad 70 tysięcy ocen. Użytkownicy iOS cenią sobie tę produkcję. W końcu ocenili ją średnio aż na 4,5 gwiazdki. Teraz gra pojawiła się także w Google Play w cenie 0,99 dolarów (w tym momencie to koszt 3,2 złotych). Poniżej linki do pobrania Zombie Gunship.

google-play-store

app-store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o