GT-Racing 2, czyli mocny rywal dla Real Racing 3

Gameloft chce powalczyć o miano najlepszych wyścigów na urządzenia mobilne. W tym celu będzie musiał pokonać nie lada przeciwnika, jaki jest Real Racing 3. Pomóc w tym ma najnowsza, druga już odsłona GT-Racing, która właśnie zadebiutowała w wersjach na Androida oraz iOS.

Gameloft ma na swoim koncie już jedną serię wyścigową, jaką jest Asphalt. Miałem nawet okazję zrecenzować Asphalt 8 na Androida. Jednak GT-Racing 2 to zupełnie inna gra. Tutaj kluczowe mają być realistyczne prowadzenie samochodów, licencjonowane samochody, zmieniająca się pogoda i mnóstwo wyścigów. Tych ostatnich już w tym momencie jest ponad 1400, a deweloper obiecuje, że w każdym tygodniu będzie ich przybywać. W grze znajdziemy aż 67 samochodów ze stajni Dodge’a, Forda, Ferrari, Mercedesa czy też Nissana.

2-gt-racing-2

GT-Racing 2 to oczywiście gra freemium. Oznacza to, że sama instalacja jest darmowa, ale w aplikacji ukrytych jest pełno mikrotransakcji. W większości przypadków można się bez nich obejść, ale nie w każdym tytule było to możliwe. Miejmy nadzieję, że GT-Racing 2 pozwoli na spokojną grę nawet osobom, które nie chcą wydawać swoich pieniędzy.

Warto jeszcze wspomnieć o trybach online, w których można się zmierzyć między innymi ze swoimi znajomymi.

3-gt-racing-2

Jeśli jesteście zainteresowani grą, to zwróćcie uwagę na to, że zajmuje ona około 1 GB pamięci. W związku z tym zalecam pobieranie przy użyciu łączności Wi-Fi. Wersja na Androida została przygotowana na urządzenia z systemem w wersji od 2.3, a iOS działa zarówno na iPadach, jak iPhone’ach. Linki do pobrania poniżej:

app-store google-play-store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o