GTA: San Andreas na urządzeniach mobilnych!

Grand Theft Auto to jedna z najbardziej znanych oraz obowiązkowych pozycji dla zapalonych graczy. Od 1998 roku mogliśmy cieszyć się kilkoma wersjami tej gry, między innymi wydaną w 2004 roku GTA: San Andreas. To właśnie ta część słynnej gry trafiła do sklepu iTunes.

Pod koniec ubiegłego miesiąca wyszła na światło dzienne informacja o tym, iż będziemy mogli się cieszyć grą GTA: San Andreas na urządzenia mobilne. To właśnie ta część cieszyła się dużą popularnością i była chwalona między innymi za rozbudowaną mapę, duży wybór pojazdów czy też odświeżoną grafikę. To wszystko zostało przeniesione na urządzenie mobilne i dostosowane do ekranów dotykowych.

W trakcie rozgrywki wcielamy się w rolę Carla Johnsona – byłego gangstera, który po 5 latach wraca do rodzinnego miasta by uczestniczyć w pogrzebie matki. Na miejscu zastaje niezbyt ciekawy widok – dzielnicę, w której się wychowywał, przejęła skorumpowana policja, która na domiar złego wrabia naszą postać w zabójstwo. W czasie gry możemy przemieszczać się po stanie San Andreas, z miastami: Fierro, Las Venturra oraz Los Santos. Okradać jest kogo, gdyż oprócz brudnych, zaniedbanych slumsów odwiedzamy również duże metropolie z bogatymi dzielnicami, gdzie na ulicach spotykamy gwiazdy filmowe i milionerów. Do swojego gangu możemy rekrutować ludzi z ulicy, którzy razem z nami prowadzą zaciekłe walki z wrogimi szajkami – my prowadzimy samochód, a oni ostrzeliwują naszych wrogów z karabinu maszynowego.Twórcy zapewniają, że czeka nas co najmniej 70 godzin rozrywki.

W tym tygodniu gra pojawiła się w sklepie iTunes, jednak nie martwcie się użytkownicy Androida oraz Windowsa Phone 8. Dla was gra będzie dostępna już w przyszłym tygodniu.

Po kliknięciu w poniższą grafikę zostaniecie przekierowani do sklepu iTunes gdzie bez problemu możecie pobrać nową odsłonę GTA: San Andreas dla systemu iOS. Kwota jaką należy zapłacić za możliwość cieszenia się tą grą to $6.99.

app-store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o