Injustice: Gods Among Us także w wersji na Androida

Injustice Gods Among Us na Androida

Injustice: Gods Among Us to bez wątpienia jedna z najlepszych bijatyk tego roku. Gra jest dostępna już na konsolach i systemie iOS. Kilka dni temu twórcy tego tytułu oficjalnie poinformowali, że gracze stoczą pojedynki pomiędzy Supermanem, Batmanem i innymi postaciami z DC Comics także na sprzętach z Androidem.

Jednak muszę Was uspokoić – Injustice: Gods Among Us na Androida nie będzie konwersją z konsol. To byłoby po prostu nielogiczne. Niestety, na ten moment przeniesienie sterowania wygodnym padem na ekrany dotykowe to byłby strzał w kolano. Dlatego też wersja mobilna jest połączeniem bijatyki na wzór Infinity Blade lub Blood & Glory z grą karcianą.

Injustice Gods Among Us na Androida

Gra ma jednak pewną wadę, którą są mikropłatności. Niestety, ale w darmowej wersji nie mamy dostępu do wszystkich postaci. Tych najbardziej znanych bohaterów trzeba sobie dokupić, czasami za horrendalne sumy sięgające nawet kilkunastu lub kilkudziesięciu dolarów.

Gra ma pojawić się na Androidzie na jesień tego roku. Ja ze zniecierpliwieniem na nią czekam. Tymczasem może zobaczyć, jak Injustice: Gods Among Us prezentuje się na sprzętach Apple z systemem iOS:

za: Spider’s Web

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o