Ubisoft przenosi na Androida grę z Nintendo DS (wideo)

Przenoszenie na systemy mobilne gier z Nintendo DS staje się coraz bardziej popularne. Nie mamy nic przeciwko temu, bo konsola Japończyków może się pochwalić kilkoma świetnymi tytułami. Jednym z nich jest Might & Magic Clash of Heroes, który właśnie trafił na Androida.

Clash of Heroes to przede wszystkim gra RPG. Kontrolowane postacie walczą, zdobywają doświadczenie i stają się coraz silniejsze. Do tego dochodzi jeszcze turowy system walki, w którym poszczególne jednostki są umieszczone jakby na szachownicy. Coś Wam to przypomina? Dokładnie – to tacy Heroes w wersji na smartfona lub tablet.

Gra jest bardzo ładnie wykonana. Twórcy zapewniają, że cały interfejs i system walk zostały starannie dopracowane pod kątem ekranów dotykowych. Tytuł pozwala cieszy się pełną kampanią dla jednego gracza oraz lokalnym trybem multiplayer.

Might & Magic Clash of Heroes kosztuje zaledwie 4 dolary, czyli jakieś 17 złotych. Może Square Enix zobaczy w końcu, że na Androida można robić dobre, ale też stosunkowo tanie tytuły RPG.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o