Minecraft na Androida doczekał się poważnej aktualizacji

Minecraft na Androida

Gra Minecraft Pocket Edition, czyli po prostu Minecraft na Androida, doczekała się aktualizacji. Wersja oznaczona liczbą 0.7.4 przynosi kilka małych zmian i jedną bardzo poważną.

Żeby nie było tak łatwo, najpierw o tych mniejszych zmianach. Po pierwsze, od teraz gracz może podpalać Creepersy przy pomocy krzemienia i miecza. Nie jest to może najlepszy i najbezpieczniejszy sposób, ale jest to możliwe. Poza tym aktualizacja usuwa kilka błędów i poprawia ogólną wydajność gry.

Jeśli chodzi o wspominaną wcześniej, bardzo ważną zmianę, to dotyczy ona serwerów. Do tej pory gracze Minecrafta w wersji na system Android mogli jedynie logować się do oficjalnego serwera gry i żadnego innego. Od wersji 0.7.4 obsługiwane są także serwery zewnętrzne, czyli takie, które zostały stworzone przez innych graczy i zapaleńców „pikseli”. To dość duża zmiana, która powinna spodobać się wielu użytkownikom.

Minecraft na Androida możecie oczywiście pobrać ze sklepu Google Play. Niestety gra nie jest darmowa i kosztuje aż 24 złote. Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę jak wiele godzin zabawy zapewnia, to nie jest to aż tak bardzo wygórowana kwota.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o