Nowa gra Nintendo zadebiutowała na Androidzie i iOS

Nintendo podbija rynek mobilny. O planach Japończyków było wiadomo od dawna, ale teraz stają się one faktem. Właśnie zadebiutowała nowa gra – Fire Emblem Heroes.

Fire Emblem powinno być znaną serią wszystkim miłośnikom Nintendo i gatunku jRPG. To połączenie właśnie role play game ze strategią turową. Pierwsza części została wydana jeszcze w 1990 roku. Ostatnia, nie licząc mobilnej odsłony, w 2015 roku na Nintendo 3DS. Teraz do grona dołącza Fire Emblem Heroes, które jest mniej więcej tym, czego należało się spodziewać. To także połączenie RPG i strategii turowej. Tytuł został dostosowany do ekranów dotykowych urządzeń mobilnych, więc sterowanie powinno być intuicyjne i wygodne.

Fire Emblem Heros wykorzystuje znane i sprawdzone mechanizmy. Gra polega przede wszystkim na pokonywaniu kolejnych przeciwników i zdobywania za to punktów. Za te punkty możemy z kolei przywoływać nowych bohaterów. Jeśli mamy szczęście, to możemy zdobyć silną postać. Oczywiście nie mogło zabraknąć mikro-płatności, za które możemy kupić główną walutę w grze. Fire Emblem Heroes to także pojedynki multiplayer z innymi graczami z całego świata. Wygrywanie pozwala zdobyć lepsze nagrody i zwiększyć nasze punkty rankingowe.

Na pewno w najbliższym czasie pogram trochę w Fire Emblem Heroes, więc wkrótce możecie spodziewać się pełnoprawnej recenzji. Grę możecie pobrać za darmo ze Sklepu Google Play oraz Apple App Store.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o