To będzie najładniejsza gra mobilna w historii

Oceanhorn: Knights of the Lost Realm

Są gierki mobilne i są Gry Mobilne. Do tych drugich bez wątpienia zalicza się Oceanhorn. Nie od dzisiaj wiadomo, że deweloper pracuje już nad drugą częścią. Wiemy też, że będzie to najładniejsza gra mobilna w historii!

Oceanhorn to świetna przygodówka. Przez wielu była porównywana do serii Zelda, co przecież jest jednym z największych komplementów, jaki można w ogóle powiedzieć. Gra była tak dobra, że z czasem trafiła także na konsole i komputery, ale to właśnie urządzenia mobilne były pierwszą platformą dla Oceanhorn.

Tak też pozostanie przy okazji drugiej części Oceanhorn: Knights of the Lost Realm. Kolejna odsłona także zadebiutuje na urządzeniach mobilnych. Dokładka data premiery nie jest jeszcze znana, ale twórcy zdradzili kilka ciekawych informacji. Przede wszystkim druga odsłona Oceanhorn zostanie stworzona na silniku Unreal Engine 4. Dewloper zaprezentował też kilka zrzutów ekranów, na których gra prezentuje się fenomenalnie!

Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że grafika trzyma poziom konsolowy

Na zrzutach ekranu Oceanhorn: Knights of the Lost Realm wygląda olśniewająco i pozostaje mieć nadzieję, że tak samo będzie w finalnym produkcie. Deweloperzy już nie raz „podkręcali” materiały reklamowe, więc podchodzę do grafik z lekką ostrożnością, ale nie można też popadać w paranoję. Jeśli gra będzie wyglądać tak, jak pokazuje ją deweloper, to będzie to najładniejszy tytuł mobilny w historii. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Mam też nadzieję, że twórcy będą trzymać się zasady, że lepsze jest wrogiem dobrego. Oczywiście w grze muszą pojawić się nowe elementy. Powinna być większa i po prostu lepsza. Nie warto jednak przesadzać, aby gdzieś po drodze nie zgubić pierwotnego ducha serii.

Oceanhorn: Knights of the Lost Realm Oceanhorn: Knights of the Lost Realm Oceanhorn: Knights of the Lost Realm

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o