Plants vs Zombies 2 już na Androidzie

Plants vs. Zombies

Trochę czekaliśmy na ten moment, ale w końcu się stało. Gra Plants vs Zombies 2 w końcu pojawiła się na systemie operacyjnym Android. Przypominam, że do tej pory była dostępna jedynie na iOS.

Plants vs Zombies 2 to jedna z najlepiej i najszybciej sprzedających się gier w historii całego rynku mobilnego. Przez pierwsze 18 dni została ona pobrana ponad 25 milionów razy, czyli więcej niż pierwsza część przez całe swoje istnienie. To rewelacyjny wynik! Jako, że jest to gra w systemie free-to-play, to nie wiemy dokładnie, ile jej twórcy na niej zarobili. Ale z pewnością jest to dość pokaźna kwota.

Teraz w końcu Plants vs Zombies 2 w końcu trafiło na Androida. Jestem pewien, że wielu graczy czekało na ten moment. Gra nie różni się wiele od swojej poprzedniczki. Generalnie chodzi o to samo, aby przy pomocy roślin odpierać hordy atakujących umarlaków. Jednak tym razem gracz przenosi się w różne epoki, np. do Egiptu. Są też oczywiście nowe rodzaje zarówno roślin, jaki i zombie.

W grze nie zabrakło także obsługi serwisu Gier Google Play. Dzięki temu swoje wyniki możemy porównywać ze znajomymi, zajmować coraz wyższe miejsca w światowych tabelach wyników czy też odblokowywać specjalnie osiągnięcia.

Tradycyjnie, linki do pobrania poniżej:

google-play-store

app-store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o