Podrywaj laski na swoim urządzeniu z Androidem (wideo)

Leisure Suit Larry na Androida

Leisure Suit Larry: Reloaded – odświeżona wersja klasycznej gry z frywolnym Larrym Lafferem w roli głównej ponownie trafiła na system z zielonym robotem. Po początkowych problemach, już wszystko powinno być w porządku.

Gra pojawiła się w sklepie Google Play mniej więcej miesiąc temu. Jednak od samego początku gracze zgłaszali liczne problemy, które praktycznie uniemożliwiały rozgrywkę. W związku z tym twórcy gry postanowili usunąć ją z oficjalnego sklepu z aplikacjami i dopracować wszystkie szczegóły, aby uniknąć kolejnych błędów.

No i właśnie teraz nastał moment, w którym Larry Laffer wraca w pełni i zdrowy. Założył się siebie biały garniak, niebieską koszulę i złoty łańcuch i rusza na podbój kobiecych… ekhm… serc (umówmy się, że o serca chodzi).

W sklepie Google Play są aktualnie dostępne dwie wersje. Darmowa pozwala tylko na zabawę w pierwszej lokalizacji. Aby dostać się na pozostałe poziomy, trzeba już zapłacić 10 dolarów, co chyba jest rozsądną ceną. Dla wielu może się wydawać to dość sporą sumą, jak na grę na Androida, ale pamiętajmy, że to klasyk, który zapewnia kilka godzin rozrywki.

Leisure Suit Larry: Reloaded można już pobierać z Google Play.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o