Pokemon GO świętuje Nowy Rok specjalnym wydarzeniem

Niantic zapowiedziało nowe wydarzenie z okazji Nowego Orku o nazwie Adventure Sync Hatchathon. Co więcej, event już ruszył i nagradza graczy za wykluwanie jajek z kieszonkowymi stworkami.

Wydarzenie rozpoczęło się 2 stycznia o godzinie 22:00 i potrwa aż do 15 stycznia do godziny 22:00 czasu polskiego. Jednak, jeśli chcecie wziąć w nim udział, to musicie aktywować Adventur Sync. Inaczej wasze kroki nie będą się zliczyły do wykuwania jajek w trakcie podróży.

Trenerzy,

Powitajcie nowy rok wraz z Aventure Sync Hatchathon! By świętować nowy początek, trenerzy mogą cieszyć się bonusami za wykluwanie jajek od 2 stycznia o 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu) do 15 stycznia o 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu). Upewnijcie się, że wasze buty są dopasowane do długich wędrówek, ponieważ będziecie zdobywać więcej jajek 5km i 10km z PokeStopów oraz Gymów.

Nie zapomnijcie aktywować Adventure Sync, by wasze kroki zliczały się do wykluwania jajek podczas podróży! Cieszcie się nowymi możliwościami na pozostanie u szczytu formy w Nowym Roku, pracując na nagrody za tygodniowe cele fitness.

Co dokładnie otrzymamy w ramach wydarzenia? To przede wszystkim większa szansa na zdobycie jajka 5 i 10 km w PokeStopów i Gymów. Poza tym gra nagrodzi nas 2 razy większą liczbą cukierków i Stardusta za wyklucie każdego jajka.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o