Gracze Pokemon GO dostaną bonusy za regularne granie

Niantic robi co tylko może, aby zatrzymać graczy przy Pokemon GO. Po udanym wydarzeniu Halloweenowym przyszła pora na codzienne bonusy dla najbardziej wytrwałych trenerów.

Niedawno zakończył się Halloweenowy bonus, w trakcie którego trenerzy na całym świecie mieli okazję zdobyć dużo więcej cukierków i złapać straszne Pokemony. Event w mojej ocenie był bardzo udany i mam nadzieję, że w przyszłości pojawią się kolejne. Już pojawiły się doniesienia na temat świątecznego wydarzenia. W jego trakcie mielibyśmy łatwiej łapać Pokemony w jakiś sposób związane z zimą, wodą i lodem – Laprasa, Jynxa, Rapidasha itp. Wydarzenie miałoby trwać od 11 do 25 grudnia, ale to na razie tylko plotki i nie wiadomo, czy w ogóle będzie miało miejsce.

Jednak gracze już teraz mają inne powody do radości. Na oficjalnym blogu Niantic pojawiła się informacja, według której już za chwilę wprowadzone zostaną bonusy dla najbardziej wytrwałych trenerów. Premiowane będzie codzienne logowanie się do gry i wykonywanie konkretnych czynności.

Dziennie bonus – Pokemon GO

Niantic przygotowało między innymi dziennie bonusy. Za włączenie gry i złapanie pierwszego Pokemona będziemy otrzymywać dodatkowe 500 punktów doświadczenia oraz 600 Stardust, służącego do wzmacniania stworków. Z kolei odwiedzenie PokeStopa będzie premiowane kolejnymi 500 punktami doświadczeniami i dodatkowymi przedmiotami.

Tygodniowe bonusy – Pokemon GO

Ale na tym nie koniec. Przygotowane zostały także tygodniowe bonusy. Jeśli przez 7 kolejnych dni będziemy włączać grę i każdego łapać przynajmniej jednego Pokemona, to w nagrodę otrzymamy aż 2000 punktów doświadczenia oraz 2400 Stardust. Za to samo w przypadku PokeStopów dostaniemy kolejne 2000 punktów doświadczenia i jeszcze więcej bonusowych przedmiotów.

W sumie w ciągu tygodnia oznacza to aż 10000 dodatkowych punktów doświadczenia w ciągu tygodnia, 6600 Stardust oraz mnóstwo dodatkowych przedmiotów. A to wszystko za regularne granie. Trzeba przyznać, że to całkiem niezły pomysł Niantic! Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że bonusy nie będą resetować się po północy, a dopiero po 24 godzinach. Jeśli pierwszego Pokemona danego dnia złapiemy o godzinie 12:00, to następnego dnia bonus otrzymamy dopiero za stworka złapanego po godzinie 12:00.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o