Rusza druga generacja Pokemonów w Pokemon GO!

Pokemon GO

Stało się to, na co wszyscy czekali. Niantic oficjalnie poinformowało o wprowadzeniu do Pokemon GO drugiej generacji Pokemonów. Na mapie pojawi się ponad 80 nowych stworków.

Na oficjalnym blogu Pokemon GO został dzisiaj opublikowany news na temat wprowadzenia drugiej generacji Pokemonów w popularnej grze mobilnej. W sumie na całym świecie pojawi się ponad 80 nowych stworków z regionu Johto, w tym Chikorita, Totodile czy też Cyndaquil. Poza tym stworki zaczną mieć płeć, co ma niezwykle ważne znaczenie na przyszłość, gdy pojawi się funkcja hodowania stworków.

Ale na tym nowości się nie kończą. Wraz z premierę drugiej generacji pojawią się także nowe ewolucje już wcześniej znanych Pokemonów. Dotyczy to między innymi Eevee, który zyska dwie nowe formy. Jednak teraz nie wszystkie ewolucje będą wyglądały tak samo. Niektóre będą wymagać specjalnych przedmiotów, które także pojawią się w PokeStopach. Poza tym łapanie Pokemonów ma wyglądać nieco inaczej. Stworki mogą zachowywać się na nowe, nieznane wcześniej sposoby, a wybieranie owoców i pokeballi ma być łatwiejsze.

Ale na tym nadal nie koniec. W grze pojawią się też dwa nowe owoce – Nanab Berries oraz Pinap Berries. Pierwszy spowolni ruchy dzikiego Pokemona, dzięki czemu będzie go łatwiej złapać. Z kolei dzięki Pinap Berries zdobędziemy dwa razy więcej cukierków za złapanie danego stworka. No i na koniec Niantic poinformowało o wprowadzeniu nowych ciuchów dla naszych awatarów.

Wszystkie nowości mają się pojawić w grze jeszcze w tym tygodniu!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o