Nowa aktualizacja i „wodny” event w Pokemon GO

Pokemon GO

Niantic cały czas raczy nas kolejnymi mniejszymi i większymi aktualizacjami. Najnowsza wprowadza jedną, ale bardzo istotną zmianę. Poza tym deweloper zapowiedział event w wodnych klimatach.

Od kilku miesięcy opłaca się regularnie grać w Pokemon GO. Każdego dnia za złapanie pierwszego Pokemona i zaliczenie pierwszego PokeStopa otrzymujemy dodatkowe przedmioty i punkty doświadczenia. Gdy uda nam się to zrobić 7 dni z rzędu, to bonusy są jeszcze większe. Najnowsza aktualizacja sprawiła, że łapanie stworków i odwiedzanie punktów na mapie każdego dnia przez tydzień stanie się jeszcze bardziej opłacalne. Teraz za taką regularność będziemy nagradzani bardzo rzadkimi i trudnymi do zdobycia przedmiotami do ewoluowania Pokemonów. Wprowadzenie drugiej generacji stworków wprowadziło – przy chęci ewoluowania właśnie – wymóg posiadania nie tylko odpowiedniej liczby cukierków, ale też specjalnych kamieni. Właśnie te kamienie będziemy dostawać za regularną grę.

Ale na tym nie koniec nowości. Dzisiaj Niantic zapowiedziało też nowy event w grze – „Water Festival”. Tym razem będzie to wydarzenie wodne, co oznacza, że częściej na mapie mają pojawiać się takie Pokemony, jak Magikarp, Squirtle, Totodile, a nawet Lapras. W miejscach, gdzie wodne stworki pojawiały się dość często także będzie ich jeszcze więcej. Oprócz tego Niantic przygotowało błahostkę w postaci czapki Magikarpa, w którą można ubrać naszego wirtualnego trenera. Event rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 29 marca, czyli będzie uruchomiony przez tydzień.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o