To są najładniejsze aplikacje na iOS

Apple wybrało najładniej zaprojektowane aplikacje na system iOS oraz OS X. Opróćz wyglądu liczyła się także ich praktyczność. W jury znajdował się między innymi sam prezes „jabłuszka”, czyli Tim Cook.

Yahoo! Weather

Wystarczy tylko spojrzeć na zrzuty ekranu, aby szybko przekonać się, dlaczego akurat ta aplikacja została wybrana. Jest pięknie zaprojektowana, imponująca i bardzo praktyczna. Więcej nie trzeba.

yahoo-weather

Badland

W zestawieniu znalazła się także bardzo ładna gra o nazwie Badland.

badland

Letterpress

Darmowa gra niejakiego Lorena Brichtera. Jej główną zaletą jest właśnie wygląd, ale użytkownicy także świetnie się przy niej bawią.

letterpress

SkyGambler: Storm Raiders

Kolejna pozycja na liście najładniejszy aplikacji to gra o nazwie SkyGambler: Storm Raiders. Jak widzicie, jej grafika naprawdę robi wrażenie, więc wybór jest dość oczywisty.

skygamblers-medium

Ridiculous Fishing

W zestawieniu nie znajdują się tylko gry i aplikacje, które oszałamiają swoim designem. Znalazło się miejsce także dla Ridiculous Fishing, która jest kolorowa, przemyślana i bardzo przyjemna dla oka.

ridiculous fishing

Evernote

Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać?

evernote

WWF

Aplikacja WWF została wybrana przede wszystkim ze względu na mnóstwo zdjęć, zapierających dech w piersiach zdjęć. Proste!

wwf

Procreate

To nie tylko ładna aplikacja, ale też taka, która pozwala stworzyć coś ładnego. Appka dla malujących.

procreate-medium

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o