Vivid Games zapowiedziało nową grę – Godfire: Rise of Prometheus

Vivid Games, czyli najbardziej znany, polski deweloper gier mobilnych i twórca hitowego Real Boxing, zapowiedział nową grę o nazwie Godfire: Rise of Prometheus.

Fabuły gry dotyczy oczywiście greckiej mitologii. Jak łatwo się domyślić, wcielimy się w Prometeusza, który będzie chciał zdobyć dla ludzkości ogień, trzymany w tajemnicy przez antycznych bogów. Po drodze będzie musiał pokonać sporo potworów zarówno tych mniejszych, jak i tych sporo większych.

Na razie wiadomo, że będzie to gra akcji. Żaden film nie jest jeszcze dostępny, ale screeny sugerują, że może to być kolejny klon Infinity Blade lub Blood and Glory. To świetne gry, ale obawiam się, że w tym momencie potrzeba trochę więcej świeżości. Oczywiście nie możemy być pewni, że to rzeczywiście klon, więc na razie studźmy emocje i poczekajmy na więcej informacji.

Godfire Rise of Prometheus

No i jeszcze zapomniałbym wspomnieć o cenie i premierze. Oczywiście nie są one znane. Wiadomo natomiast, że będzie to gra premium, czyli na pewno możemy zapomnieć o formie free-2-play. Debiutu należy się spodziewać na początku 2014 roku. Platformy docelowe to oczywiście iOS oraz Android.

Godfire Rise of Prometheus

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o