Vivid Games wprowadza tryb multiplayer do Real Boxing (wideo)

Real Boxing

Real Boxing to jedna z najpopularniejszych gier na Androida oraz iOS. Jej problem polegał na tym, że po ukończeniu kariery nie było już co robić. Dlatego też jej twórcy – polska firma Vivid Games – wprowadzili w końcu tryb multiplayer.

Zasada jest prosta. Wybieramy w grze tryb multiplayer i możemy mierzyć się z innymi graczami na całym świecie. Oczywiście potrzebujemy do tego połączenia z Internetem, ale to akurat normalne w każdym trybie dla wielu graczy.

Po każdej walce zdobywa się wirtualną walutę, za którą można kupować nowe rękawice, buty, tatuaże czy też spodenki. Dodatkowo wprowadzono możliwość kupowania kuponów na loterii, które – w razie wygranej – czasowo mogą podnieść statystyki naszego zawodnika.

Poza tym, co chyba jest w tym wszystkim najfajniejsze, powstały także światowe tablice wyników. Jeśli okażecie się wystarczająco dobrzy, to może uda Wam się zdobyć tytuł mistrza świata. I to prawdziwego mistrza świata, tylko w grze Real Boxing.

Przy okazji możecie przeczytać moją recenzję gry Real Boxing. Poniżej link do pobrania gry w wersji na Androida oraz iOS (wystarczy kliknąć w odpowiedni obrazek):

app-store google-play-store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o