Z jakich aplikacji korzysta PR-owiec Samsunga, czyli przepytujemy Jerzego Łabudę

Jerzy Łabuda to człowiek w dużej mierze odpowiedzialny za wszystkie działania PR-owe marki Samsung w naszym kraju. No właśnie, zastanawialiście się kiedyś, z jakich aplikacji korzystają ludzie związani z marką mobilną? A jaki był pierwszy smartfon Jerzego? Nie, wcale nie był to Samsung.

Damian Jaroszewski, Appki.com.pl: Android, iOS, a może Windows Phone i dlaczego?

Jerzy Łabuda, Samsung: Android. Najbardziej demokratyczna i otwarta platforma. Co więcej, w jej obrębie są bardziej zamknięte ekosystemy, jeśli ktoś woli. Powoli zwiększa się też opłacalność tworzenia aplikacji. Nic dziwnego, ze to najpopularniejszy system operacyjny na świecie.

Twoja ulubiona gra mobilna, do której często wracasz?

Często grywam w Scribblenauts na Note, świetnie działa z rysikiem. Kiedyś bawiłem się Ingresem, kilka tower defence’ów przerobiłem. Miło wspominam Assasins Creed i FIFA, ale nie mam jednej gry ulubionej.

Jak często grasz na smartfonie lub tablecie?

Kilka razy w tygodniu. Częściej na PC.

Ulubiona aplikacja, której używasz prywatnie?

Znowu, jest tego sporo. Często używam SkyCash, Jak Dojadę, Deezer, oczywiście appki społecznościowe, na wakacjach TripAdvisor, w drodze do pracy czasami TokFM.

Aplikacja, która ułatwia Ci pracę i dlaczego?

Społecznościowe. Plus appka do zarządzania finansami firmowymi, druga do dostępu do zasobów na firmowych serwerach. Na Note oczywiście S-Note – nieocenione na spotkaniach czy konferencjach.

Jak dużo masz aplikacji w swoim smartfonie?

Kilkadziesiąt. W zależności od używanego akurat to się zmienia.

Twój pierwszy smartfon i jak go wspominasz?

iPhone chyba drugi bądź 3G, potem Samsung Wave, jak na swoje czasy przełomowy absolutnie. Czy Apple Newton lub Nokia Communicator się liczą? ;)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o