Nowa tematyka na naszym blogu i nowy autor!

Blog Appki.com.pl cały czas się rozwija. Wierzę w to, że prezentowane treści są coraz ciekawsze. Jednak nie zamierzamy się zatrzymywać. Z ogromną przyjemnością pragnę dzisiaj ogłosić, iż nasz zespół powiększa się o kolejnego blogera, a tym samym także o nową tematykę. Także związaną z aplikacjami, ale troszkę innymi niż do tej pory.

No to zacznijmy od początku. Do zespołu Appki.com.pl dołącza nowa osobą. Jest mi bardzo miło ogłosić, iż tą osobą jest Paweł Okopień – jeden z największych speców w naszym kraju od rynku RTV oraz marki Apple. Paweł przez wiele lat pisał dla Spider’s Web i to właśnie tam się poznaliśmy. Aktualnie tworzy także najlepszy w Polsce serwis o marce Apple, czyli MyApple.

Czym Paweł będzie się zajmował? Aplikacjami! Ale nie, nie chodzi o iOS-a ani Apple. Paweł – jako spec od RTV – będzie pisał o aplikacjami na telewizory Smart TV. Wierzę, że ta cały czas rozwijająca się kategoria okaże się dla Was interesująca. Oczywiście cały czas główną tematyką Appki.com.pl będą aplikacje i gry mobilne, ale od teraz znajdziecie także sporo treści na temat Smart TV.

Mam nadzieję, że to kolejny krok na drodze do rozwoju bloga i w kolejnych tygodniach i miesiącach będą kolejne wiadomości do zaanonsowania. Trzymajcie się!

P.S.

Jeszcze dzisiaj pojawi się pierwszy tekst Pawła na temat Smart TV!

 • BuKoX

  Fajnie, ze ekipa się powiększa. Na Waszym blogu w przeciwieństwie do konkurencji (wiadomo jakiej :) nie ma ciągłego ukrytego sponsoringu i pisania pudelkowatych tytułów służących tylko dla zdobycia klików. Robicie dobrą robotę.

  • A dziękujemy :) Mamy nadzieję, że będzie coraz lepiej

  • regoat

   sponsoring musi byc bo inaczej serwis nie bedzie sie rozwijal. nikt wiecznie nie bedzie doladal do interesu,

   • BuKoX

    Ja nie piszę o reklamach czy wyraźnie zaznaczonych tekstach sponsorowanych. Bez tych oczywiście ciężko prowadzić blog. Ja piszę o tekstach z pozoru obiektywnych a jednak z założenia nastawionych na popularyzację pewnych rozwiązań i pokazywanie ich w bardzo nieobiektywny sposób. To bardzo popularna praktyka, które efektem jest burza w komentarzach.