Envelo – Poczta Polska na wyciągnięcie ręki

Marzyło Ci się wysyłać do rodziny kartki na święta lub na imieniny bez wychodzenia z domu? Poczta Polska za pomocą aplikacji Envelo Ci to umożliwia.

Envelo pozwala na korzystanie z kilku usług. Jedną z nich jest możliwość poszukiwania najbliższej placówki Poczty Polskiej lub skrzynki. Gdy pilnie potrzebujemy dostać się do jednej z nich, czy to na wakacjach czy też na wyjeździe służbowym, może się to okazać bardzo przydatne.

Kolejną usługą jest zamówienie kuriera. Po wprowadzeniu danych nadawcy, odbiorcy oraz informacji na temat przesyłki pozostaje nam czekać na dzwonek u drzwi.

Już dość długi czas możemy się cieszyć możliwością śledzenia przesyłek. Usługi takie oferują firmy kurierskie, a Poczta Polska nie pozostaje pod tym względem w tyle. W opisywanej przeze mnie aplikacji nie zabrakło również tego.

Chcesz napisać list? Znasz ulicę, numer domu i mieszkania, ale umknął Ci kod pocztowy? Envelo ci w tym pomoże.

Najbardziej ciekawą usługą jaką oferuje appka jest wysyłanie neokartek. Nadawca robi zdjęcie swym telefonem lub wybiera z tych, które zrobił już wcześniej, następnie dostosowuje do swoich potrzeb za pomocą funkcji dostępnych w programie, jak dodawanie tekstu, zmiana koloru tła, przycinanie i wiele innych. Po obróbce neokartka wymaga jedynie podpisu, ustalenia odbiorcy, nadawcy i gotowe. Nasza rodzina, przyjaciele mogą się spodziewać tradycyjnej kartki w kopercie formatu A5. Koszt wysłania kartki różni się w zależności od tego jaką drogę wybieramy. Wykorzystując płatności mobilne zapłacimy 4,99 zł, natomiast opłata przez sms będzie nas kosztowała 7,38 zł.

 

Appka dostępna jest na Androida, Windows Phone oraz system iOS.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o