W Sklepie Google Play pojawiła się cała paczka nowych aplikacji od Microsoftu

Tyle razy już pisałem o tym, jak bardzo Microsoft zmienił się w ostatnich miesiącach, że już pewnie powoli Was to nudzi. Jednak taka właśnie jest prawda, a najlepszym tego dowodem jest dbałość o aplikacje na konkurencyjne systemu mobilne. Najwyraźniej Satya Nadella nie zamierza nic w tej kwestii zmieniać, bowiem właśnie w Sklepie Google Play pojawiła się cała gama aplikacji MSN i wiele z nich naprawdę warto wypróbować.

Oczywiście nie są to całkowicie nowe aplikacje, a rebranding już obecnych. Już kilka tygodni temu Microsoft rozpoczął proces zmiany nazw poszczególnych appek i usług i tak słowo Bing zostało zastąpione przez MSN. W taki sposób powstały aplikacje:

MSN Kuchnia – przepisy (Android)

MSN Zdrowie i Fitness (Android)

MSN Finanse – informacje (Android)

MSN Wiadomości – najświeższe (Android)

MSN Sport – wyniki (Android)

MSN Pogoda – prognozy i mapy (Android)

Aplikacje najpierw zostały zaktualizowane w wersji na Windows Phone, a dzisiaj w nowych wersjach pojawiły się także na Androidzie. Ważne jest to, że programy synchronizują się między różnymi platformami, więc jeśli wcześniej korzystaliście z nich na WP, a teraz przesiadacie się na Androida lub iPhone’a, to bez problemu możecie zacząć korzystanie z nich w miejscu, w którym wcześniej skończyliście. To szalenie wygodne rozwiązanie.

za: Android Central
Fot. Wikipedia

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o