Nowy Chrome Beta na Androida z Material Design

Google udostępniło wczoraj nową wersję przeglądarki Chrome Beta 37.0.2062.39 na Androida. Jak nazwa wskazuje, nie jest to finalna i w pełni stabilna wersja, ale to też sposób na wcześniejsze sprawdzenie tego, co czeka nas w normalnej wersji aplikacji. I już wiemy, że Chrome niedługo otrzyma Material Design.

Material Design to oczywiście nowy interfejs, animacje i wyglądy niektórych elementów Androida L. Google stopniowo zamierza przystosowywać kolejne aplikacje do nowej wersji systemu operacyjnego. Na początek zmian doczekał się Sklep Google Play, a teraz czas na Chrome’a, przynajmniej w wersji Beta, co oznacza, że już niedługo to samo powinniśmy zobaczyć w pełnej wersji przeglądarki na Androida. Zmian nie ma niestety wiele. To raczej kosmetyka i na pierwszy rzut oka możecie pewnych elementów w ogóle nie dostrzec.

chrome-beta-material-design-android-2

Kolejną zmianą w Chrome Beta 37 jest mechanizm logowania się do wszystkich usług Google. Wcześniej było tak, że pomimo dodanego konta, często trzeba było się logować do Gmaila, Map, czy też Kalendarza. Teraz to się zmieni. Mamy być automatycznie logowani do wszystkich serwisów, pod warunkiem, że w opcjach aplikacji dodamy swoje konto. Jeśli kont dodamy kilka, to za każdy razem będziemy pytani, na które w tym momencie się zalogować.

Chrome Beta 37 na Androida możecie pobrać z Google Play.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o