CyanogenMod ma nowe funkcje, a będzie ich jeszcze więcej

CyanogenMod

CyanogenMod nie bez powodu uchodzi za jeden z najlepszych ROM-ów na Androida. Jego twórcy przez cały czas pracują w pocie czoła, aby dostarczyć swoim użytkownikom nowe funkcje. Trzeba im przyznać, że zawsze dotrzymują danych obietnic, a na dodatek nowe pomysły są przemyślane i dopracowane. Nie inaczej jest z możliwością zakładania specjalnego konta CyanogenMod, które daje nam nowe funkcje w smartfonie.

Kilka tygodni temu deweloperzy CyanogenMod wypuścili na świat nową wersję custom ROM-a, stworzoną na bazie Androida 4.3. Nie jest to jeszcze do końca stabilna dystrybucja, ale i tak została pobrana przez wielu użytkowników. Wraz z premierą twórcy oprogramowania obiecali, że już wkrótce wzbogacą swój system o możliwość lokalizowania telefonu oraz zdalnego wymazywania danych. Jak obiecali, tak też zrobili.

Od wczoraj, każdy kto zaktualizował swojego CyanogenModa, może założyć specjalne kont CM. Robi się to tak samo, jak w przypadku konta Google, Facebooka, Twittera i wszystkich innych. Wystarczy wejść w ustawienia telefonu i znaleźć odpowiednią zakładkę.

Konto CyanogenMod

No i właśnie założenie konta CyanogenMod pozwala na lokalizowanie zgubionego lub skradzionego smartfona lub zdalnie usunięcie z niego wszystkich danych, które mogłyby się dostać w niepowołane ręce. Na ten moment to jedyne funkcje, które oferuje konto CM. Jednak deweloperzy zapewniają, że to jedynie początek i już wkrótce dojdą nowe możliwości, jak np. synchronizowanie ustawień systemu i konta użytkownika między różnymi urządzeniami.

Najnowszą wersję CyanogenModa możecie pobrać z oficjalnej strony dewelopera.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o