Ubisoft wykorzystuje nieprawdziwe materiały promocyjne Heroes of Might & Magic III HD

Jest taki kawał. Dlaczego EA Games jest najgorszym studiem gier w Stanach Zjednoczonych? Bo Ubisoft jest we Francji. No i właśnie te słowa idealnie wpisują się w to, co wyszło przy okazji promowania gry Heroes of Might & Magic III HD w wersji na PC oraz tablety. Miłośnicy gry zauważyli bowiem, że Francuzi mocno zmanipulowani grafiki porównujące zwykła wersję i tą w wysokiej rozdzielczości. Po prostu oszukują!

Oszustwo zostało wykryte przez użytkowników forum NeoGaf. O co chodzi? W materiałach promocyjnych Ubisoft pokazywał, jak źle wcześniej wyglądała gra, przede wszystkim na przykładzie mocno rozpikselizowanych postaci. Oczywiście w nowej wersji bohaterowie mieli wyglądać zdecydowanie lepiej. Zmiana była wręcz drastyczna. Problem polega na tym, że… gra wcale nie wygląda tak źle. Co więcej, wersja w HD nie będzie wcale wyglądać dużo lepiej. Owszem, będzie poprawa, ale już nie tak duża, i nie tak znacząca, jak próbował nam to wmawiać Ubisoft.

heroes-of-might-and-magic-iii-porownanie

Heroes of Might & Magic III HD ma podobno kosztował ok 60 zł. Wiecie co? To ja już wolę poprzednią wersję, która spokojnie kupię za 15 zł. Szkoda tylko, że posiadacze tabletów nie mają tego wyboru i muszą czekać na reedycję w wyższej rozdzielczości.

A co do samego Ubisoftu – ciężko już to komentować. Francuzi nie po raz pierwszy i jestem pewien, że nie po raz ostatni pokazali, jak bardzo się pazerni na kasę i gdzie mają graczy, czyli swoich klientów. Smutne to Ubisoft… smutne.

za: PCLab

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Damian JaroszewskiMateusz Gaweł Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mateusz Gaweł
Gość
Mateusz Gaweł

przecież jest wersja mobilna. Na androidzie działa, nie wiem czy jest odpowiednik na iOS.

Damian Jaroszewski
Gość

Przez emulację i jakieś kombinowanie. Nie jest to oficjalne wydanie.