W zeszłym tygodniu zadebiutowało kilka świetnych gier mobilnych. Sam zobacz!

Spokojnie! Spokojnie! Nie zapomniałem o cotygodniowym zestawieniu najciekawszych gier mobilnych, które zadebiutowały w zeszłym tygodniu. Co prawda spóźniłem się o jeden dzień, bo zawsze tego typu tekst publikowałem we wtorek, ale lepiej późno niż wcale. Tym bardziej, że w tym tygodniu jest o czym pisać, bo na Androida, iOS-a i Windowsa Phone zadebiutowało naprawdę kilka ciekawych pozycji, które koniecznie musicie sprawdzić.

Overkill 3 (za darmo)

Nie jestem fanem zbyt rozbudowanych i zaawansowanych gier mobilnych, bo nie wydaje mi się, aby smartfony czy tablety nadawały się do takich tytułów. Jednak Overkill 3 nawet ja uznaję za świetną grę. Grafika jest przepiękna, a grywalność spora. To świetny FPS, którego akcja dzieje się w przyszłości. Koniecznie spróbujcie!

Overkill 3 w Sklepie Google Play
Overkill 3 w Apple App Store

SBK 14 (za darmo)

Jeśli nigdy nie graliście w wyścigi superbike’ów, nawet na komputerze, to nie mamy o czym rozmawiać. A tak już na poważnie, to SBK 14 to oficjalna gra mobilna serii wyścigów Superbike. Większej rekomendacji chyba nie trzeba. Grafika jest bardzo przyjemna, nie wspominając już o rozgrywce. Na dodatek za darmo! Wcześniej była dostępna na iOS, a teraz pojawiła się także na Androidzie.

SBK 14 w Sklepie Google Play
SBK 14 w Apple App Store

Super Monster Mayhem: Rampage (za darmo)

Właśnie takie gry mobilne lubię najbardziej. Proste, łatwe i przyjemne. I dokładnie takie jest Super Monster Mayhem: Rampage. Wcielamy się w potwora i niszczymy miasto, a konkretnie to kolejne budynki. Świetna zabawa!

Super Monster Mayhem: Rampage w Sklepie Google Play
Super Monster Mayhem: Rampage w Apple App Store

Run Bird Run (za darmo)

O tej grze nie będę wiele pisał, ponieważ Paweł napisał jej recenzję, więc do niej odsyłam: Recenzja Run Bird Run.

Run Bird Run w Sklepie Google Play
Run Bird Run w Apple App Store

King of Thieves (za darmo)

Wiem, że gra jest już dostępna od jakiegoś czasu, ale w zeszłym tygodniu pojawiła się w Sklepie Google Play, więc czuję się zobligowany o niej wspomnieć. Świetna, chociaż denerwująca. Więcej dowiecie się z mojej recenzji King of Thieves.

King of Thieves w Sklepie Google Play
King of Thieves w Apple App Store

Darklings (6,49 zł lub 1,99 euro)

Darklings to tytuł, który od jakiegoś czasu jest już dostępny na systemie Apple iOS, ale w minionym tygodniu pojawił się także w sklepie Windows Phone. Gra wykorzystuje mechanizm gestów i jest naprawdę świetna. Polecam!

Darkling w Sklepie Windows Phone
Darklings w Apple App Store

No i to na tyle. Jak widzicie w tym tygodniu pojawiło się mnóstwo ciekawych i co najważniejsze darmowych gier, w które naprawdę warto zagrać.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o