Murowany hit 2016 roku, czyli najlepsze gry mobilne minionego tygodnia

W minionym tygodniu w marketach z aplikacjami zadebiutowało wiele świetnych gier mobilnych. Jednak jedna z nich może być prawdziwym hitem 2016 roku. Ale to nie jedyny tytuł, który wart jest uwagi. Oto kolejne zestawienie najlepszych gier mobilnych minionego tygodnia.

Crashlands

Gatunek: RPG
Cena: 25,36 zł (Android) / 4,99 euro (iOS)

To jest właśnie gra, która – moim zdaniem – może się okazać hitem 2016 roku. Nie bez powodu umieściłem ją na liście najbardziej wyczekiwanych przeze mnie tytułów. Crashlands można nazwać mobilnym Falloutem. W grze wcielamy się we Fluxa – kosmicznego kuriera. Naszym zadaniem jest dostarczanie paczek na planecie pełnej potworów i niebezpieczeństw. Aby przetrwać musimy zbierać materiały, z których później wytworzymy różne przedmioty. Przy okazji nasza postać może awansować na wyższe poziomy. W skrócie – walka, crafting, zadania i zdobywanie expa. Ja już zaczynam grać. Wkrótce na kanale na YouTube będziecie mogli obejrzeć jak mi idzie.

Crashlands w Sklepie Google Play (Android)

Crashlands w Apple App Store (iOS)

Namaste Space Buffalo

Gatunek: logiczna
Cena: 9,77 zł (Android) / 1,99 euro (iOS)

Spokojnie! Nie zrażajcie się po zainstalowaniu gry i pierwszym uruchomieniu. Może wyglądać nieco dziwnie, ale to bardzo wciągający tytuł. Generalnie rzecz ujmując – jest to gra logiczna. Naszym celem jest dostanie się na koniec planszy. Aby to zrobić, musimy w odpowiednim momencie wypuścić naszego kosmicznego żubra. Pod uwagę musimy wziąć latające przeszkody i liczne modyfikatory, np. przyspieszacze, zwolnienia itd. Bardzo prosty pomysł, a niezwykle skuteczny!

Namaste Space Buffalo w Sklepie Google Play (Android)

Namaste Space Buffalo w Apple App Store (iOS)

Swing

Gatunek: zręcznościowa
Cena: za darmo

Ketchapp to jeden z tych deweloperów mobilnych, którzy znają się na robieniu gier zręcznościowych i logicznych. Na swoim koncie mają między innymi takie tytuły, jak Arrow, Sky, Circle, Run Bird Run czy też Stick Hero. Najnowsza produkcja – Swing – doskonale wpisuje się we wcześniejszą tematykę. Po raz kolejny mamy do czynienia z grą zręcznościową. Tym razem przeskakujemy z jednej platformy na drugą. Ale aby to zrobić, musimy najpierw rozwinąć linę o odpowiedniej długości. Niby straszna głupota, a można nad grą spędzić kilka godzin.

Swing w Sklepie Google Play (Android)

Swing w Apple App Store (iOS)

Sky Chasers

Gatunek: zręcznościowa
Cena: za darmo

Kolejna zręcznościówka i to znowu z grafiką w stylu retro. Wyraźnie pokazuje nam to, co aktualnie jest na czasie. W grze chodzi o to, aby… latać. Każdy nas pojazd ma dwa silniki – prawy i lewy, które aktywujemy dotykając odpowiedniej strony ekranu. Możemy też uruchomić oba jednocześnie. Cel? Zebrać jak najwięcej monet, zbadać całą plansze i odkryć wszystkie zakamarki i bonusy. Na razie gra jest dostępna tylko na systemie Apple iOS, ale już 29 stycznia zadebiutuje także na Androidzie.

Sky Chasers w Apple App Store (iOS)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o