Konkurs „Z nawigacją na wakacje” – do wygrania roczny abonament na nawigację mobilną o wartości 165 zł

Pogoda za oknami coraz ładniejsza, a temperatury powoli stają się dwucyfrowe. Jeszcze tylko kilka miesięcy i wszyscy zaczną wyjeżdżać na wakacje. Pewnie sporo osób już zarezerwowało miejsca w ulubionych hotelach, ośrodkach i domkach, w końcu nie można czekać na ostatnią chwilę. Na pewno też spora część z Was będzie na wakacje jechać samochodem. Jeśli tak, to na pewno przyda Wam się nawigacja samochodowa. Ale po co kupować dodatkowe urządzenie skoro można skorzystać ze smartfona?  No właśnie! Dlatego dzisiaj mamy dla Was konkurs.

Jeśli nie znacie nawigacji Navitel Navigator, to możecie przeczytać naszą recenzję aplikacji. W skrócie – to bardzo dobra nawigacja, która powinna świetnie sprawdzić się w drodze na wakacje. I jeśli chcielibyście zdobyć roczny abonament na aplikację Navitel Navigator, to macie teraz na to szansę. Do wygarnia jest roczny abonament na całą mapę Europy o wartości 165 zł!

Oto, co musicie zrobić:

1. Polubić fanpage Navitel Navigator Polska na Facebooku

2. Przysłać na adres konkurs@appki.com.pl  zdjęcie, na którym jesteście w drodze na wakacje. Liczymy na dobry humor i kreatywność.

Konkurs trwa do 9 kwietnia do godziny 23:59. Do tego momentu macie czas zgłaszać swój udział w konkursie. Biorąc udział w konkursie akceptujecie jego regulamin, który znajduje się poniżej.

REGULAMIN KONKURSU (PDF 190 kb)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o