Nielimitowane miejsce w OneDrive już u pierwszych użytkowników

Kilka dni temu Microsoft zapowiedział, że subskrybenci Office’a 365 dostaną nielimitowaną przestrzeń w chmurze OneDrive. Dzisiaj słowo ciałem się stało i pierwsze pakiety trafiają do użytkowników.

Nielimitowaną przestrzeń w OneDrive otrzymują jak na razie użytkownicy, którzy wpisali się na specjalną listę. Jeśli to zrobiliście, to możecie się spodziewać niedługo informacji od Microsoftu, że macie teraz do dyspozycji więcej miejsca w popularnej chmurze.

Nie zdziwcie się jednak, jeśli zobaczycie na swoim koncie „jedynie” 10 TB przestrzeni dyskowej. Tak to właśnie ma wyglądać. Po pierwsze, trudno będzie zapełnić dysk o takiej pojemności. Po drugie, jeśli się to uda, to wystarczy zgłosić się do Microsoftu z prośbą o powiększenie miejsca i zostanie to zrobione. Tym samym, o ile na koncie widoczne będzie 10 TB, to w praktyce rzeczywiście będzie to nielimitowana przestrzeń.

Reszta użytkowników jeszcze będzie musiała poczekać na swoją kolej, ale fakt, że Microsoft już teraz rozpoczął proces przydzielania nielimitowanego miejsca w OneDrive może wskazywać na to, że wszyscy doczekamy się tego samego już w najbliższej przyszłości.

za: Windows Central

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o