Chcesz poczuć magię Androida L na swoim smartfonie? Zainstaluj Nova Launcher

Dokładnie tego się spodziewałem. Jeden z najbardziej znanych launcherów, czyli Nova Launcher, po prezentacji Androida L szybko został zaktualizowany. Nowa wersja pozwala… poczuć smak nowej, jeszcze nie wydanej wersji zielonego robota.

Identyczna sytuacja miała miejsce po premierze Androida 4.4 KitKat, który też sporo zmienił w wyglądzie systemu, przede wszystkim na ekranie głównym i liście wszystkich aplikacji. Krótko po prezentacji twórcy Nova Launcher zaktualizowali swoją appkę i dokładnie taki sam design systemu.

Jak to mówią, sytuacja lubi się powtarzać i dokładnie to samo dzieje się po prezentacji Androida L. Jedyna różnica jest taka, że piąta wersja zielonego robota jeszcze oficjalnie nie zadebiutowała i można ją zobaczyć tylko w wersji Developer Preview, czyli jeszcze nie ukończonej.

Oczywiście nie będzie to dokładnie takie samo doświadczenie, jak w przypadku Androida L, ale twórcy Nova Launcher postarali się, żeby było ono jak najbardziej zbliżone. W ustawieniach aplikacji pojawił się nowy typ animacji otwierania nowej appki, w którym okno aplikacji wyjeżdża z dołu ekranu, tak samo, jak ma to miejsce w Androidzie L. Poza tym Nova Launcher oferuje także identyczne grupowanie ikon w foldery.

Jeśli chcecie pobrać nową wersję Nova Launcher, to oczywiście musicie się udać do sklepu Google Play. Dostępne są dwie wersje – darmowa, która nie ma aż tylu opcji oraz płatna.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o