Aplikacje mobilne: najważniejsze w minionym tygodniu (14.07-20.07)

W minionym tygodniu nie brakowała zaskakujących wiadomość ze świata aplikacji mobilnych. Jeśli jakieś przegapiłeś, to jeszcze raz przypominamy te najważniejsze i najciekawsze.

1. Najlepsze aplikacje na Androida dla dzieci

Na początek polecamy nasze zestawienie najciekawszych aplikacji dla dzieci. Jeśli pociecha często prosi Was o telefon lub tablet, a nie wiecie, jaką grę lub aplikację dla niej zainstalować, to nasz tekst na pewno pomoże w wyborze.

2. Będą spore zmiany w Google Play. Zobacz jakie

Wyciekły zdjęcia z nowej wersji Sklepu Play, która ma bardziej pasować na Material Design z Androida L. Zmian będzie naprawdę sporo.

3. Rozpoczęły się aktualizacje Nokii do Windows Phone 8.1 Cyan

Posiadacze smartfonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 z pewnością czekali na ten moment. Fiński producent, który znajduje się już w rękach Microsoftu, oficjalnie ogłosił start aktualizacji do nowej wersji mobilnych kafelków, czyli 8.1 Cyan.

4. Sklep Google Play 4.8.22 do pobrania (APK)

W tym tygodniu zadebiutowała także nowa wersja Sklepu Play o numerze 4.8.22. Jeśli jeszcze nie otrzymaliście aktualizacji, to u nas znajdziecie link do pobrania w pełni bezpiecznego pliku APK.

5. W końcu Google Analytics na iOS

Co tu dużo mówić? Do tej pory nie było oficjalnej aplikacji Google Analytics na iOS, a teraz już jest. Świetna informacja dla wszystkich Sadowników.

6. Aktualizacja Cyan i problemy z instalacją

Okazuje się, że niektóre osoby, które zainstalowały na swoich telefonach Windows Phone 8.1 w wersji dla deweloperów, mogą mieć problemy z aktualizacją do finalnej wersji Cyan.

7. Unia walczy o lepsze sklepy z aplikacjami. Google poprawia, a Apple…

Komisja Europejska wydała wytyczne na temat sklepów z aplikacjami, które mają uchronić użytkowników, a przede wszystkim dzieci, przed niekontrolowanym wydawaniem pieniędzy. Google obiecało poprawki, a Apple… Przeczytajcie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o