Teraz nie przeoczysz nowych filmów od ulubionych użytkowników Vine

Aplikacja i serwis społecznościowy Vine to pewnego rodzaju fenomen. Nagrywanie kilkunastosekundowych filmików stało się hitem. Na tyle dużym, że pomysł skopiował Instagram. Jednak aplikacja wymagała od użytkowników ciągłego odwiedzania, jeśli nie chcieliśmy przegapić najlepszych filmów od osób, które śledzimy. Ale z tym już koniec.

Vine poinformował właśnie na swoim blogu o wprowadzeniu nowej funkcji, która może przypaść do gustu sporej rzeszy użytkowników. Jeśli denerwowało was, że przegapialiście nowe filmu wrzucane przez innych użytkowników, to teraz wystarczy, że dodacie taką osobę do ulubionych (klikając w ikonę gwiazdki na profilu danej osoby).

vine-ulubiony-uzytkownik

Gdy już to zrobicie, to Vine będzie wyświetlał powiadomienia za każdym razem, gdy użytkownik dodanych do ulubionych wrzuci jakiś nowym filmik. Oczywiście w ustawieniach aplikacji będzie można w każdej chwili zmodyfikować listę ulubionych użytkowników, a także ustawić powiadomienia.

Sam nie mam swoich ulubionych użytkowników na Vine, których chciałbym aż tak dokładnie śledzić. Raczej oglądam cotygodniowe zestawienia najlepszych Vine’ów i od czasu do czasu, chociaż bardzo rzadko, sam wrzucę coś na swój profil. Jednak pewnie są takie osoby, którym nowa funkcja się przyda.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o