Aktualizacja Google Maps i Allegro dla iManiaków

Użytkownicy systemu iOS mogą od wczoraj cieszyć się świeżutką aktualizacją dwóch aplikacji: Google Maps oraz Allegro. Co nowego wprowadzają?

Dotychczas w Google Maps dostępna była nazwa wybranego przez nas miejsca, w nowej odsłonie oznaczonej numerem 3.2.0 doczekaliśmy się opisów tychże miejsc aby łatwiej było nam dokonać wyboru. Wprowadzono również synchronizację pomiędzy Gmail a Google Maps. Od teraz miejsca Twoich umówionych spotkań będziesz wyświetlał wprost na mapie. Appka zaproponuje wam również interesujące miejsca, godne odwiedzin dzięki nowej funkcji Explore. Dodatkowo aktualizacja ułatwia zarządzanie wynikami wyszukiwania.

Aplikację pobierzesz ze strony App Store

A co nowego przyniosła aktualizacja Allegro? Oznaczona została symbolem 4.5 i dzięki niej wykonamy teraz jeden przelew za wiele przedmiotów i od wielu sprzedawców na raz. Dodano również nowy ekran rzeczy, za które jesteśmy gotowi zapłacić. Dla osób, które zalogują się do appki udostępniono zapamiętywanie ostatnio wybranego sposobu sortowania. Bo kogo nie irytuje ciągła konieczność ustawiania od najniższej ceny? Jeśli chodzi o sortowanie to dodano również takie po trafności wyszukiwania.

Aplikacja dostępna na stronie App Store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o